Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 2 серпня, 08:51:11

На Чернігівщині Держекоінспекція перевірила медичні заклади

13.10.2011   08:43

Протягом III кварталу п.р. Державною екологічною інспекцією у Чернігівській області було перевірено 20 підприємств, організацій і установ, на яких утворюються “медичні відходи”, з них планово – 14.

За результатами перевірок у сфері поводження з медичними відходами, складено 13 протоколів, посадових осіб притягнуто до адмінвідповідальності. Загальна сума штрафів складає 4 131 грн.

Основними порушеннями, які виявлені, це – відсутність дозвільних документів на спецводокористування та дозволів на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря, відсутність дозволів та лімітів на утворення та розміщення відходів на 2011 рік та відсутність ведення первинного обліку відходів.

Керівникам підприємств надані приписи щодо усунення виявлених порушень.
Підприємствам нараховані значні суми збитків за самовільне водокористування та здійснення викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря без дозволів.
На підприємствах є договори на передачу відходів підприємствам, що займаються утилізацією відходів.

В той же час, у ІІІ кварталі, Інспекцією було перевірено 7 підприємств, що займаються утилізацією відходів. За результатами перевірок складено 6 протоколів, посадових осіб притягнуто до адмінвідповідальності на загальну суму штрафів 2 244 грн.

На ІV квартал п.р. заплановано перевірити 7 підприємств, організацій і установ, на яких утворюються “медичні відходи” та 2 підприємства, що займаються утилізацією відходів.

Останні новини Чернігівщини

2 серпня - Ільїн день або день пророка Іллі

2 серпня - Ільїн день або день пророка Іллі 08:30

2 серпня християни відзначають церковне свято Ільїн день. Це день пам'яті біблійного пророка Іллі.

Смачні рецепти вихідного дня: 10 рецептів домашнього лимонаду

Смачні рецепти вихідного дня: 10 рецептів домашнього лимонаду 10:00

У літку треба ловити та встигнути насолодитися всіма перевагами сезону: позасмагати, купатися в річці чи з’їздити на море, погуляти вночі та посмакувати прохолодними коктейлями та лимонадами, поки знову не настав час чаю з лимоном.

Гороскоп на наступний тиждень з 2 по 8 серпня

Гороскоп на наступний тиждень з 2 по 8 серпня 09:30

Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на наступний тиждень з 2 по 8 серпня 2021 року.

1 серпня - День залізничника

1 серпня - День залізничника 08:30

Відомо, що англійський винахідник Річард Тревітік побудував один з перших паровозиків у 1804 році. Він виявився настільки важким, що зламав залізничну гілку, по якій був пущений.