Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 24 червня, 10:47:59

В прокуратурі області обговорено стан додержання законодавства про державну та комунальну власність

12.11.2013   13:48

Під головуванням прокурора Чернігівської області Максима Говорухи відбулося розширене засідання колегії прокуратури області, на якому обговорено питання про стан додержання законодавства про державну та комунальну власність та прокурорського нагляду з цих питань.

«Генеральним прокурором України Віктором Павловичем Пшонкою одним із пріоритетних напрямів діяльності органів прокуратури визначено забезпечення нагляду за додержанням законодавства про державну та комунальну власність. Ефективне управління об’єктами державної та комунальної власності позитивно впливає на розвиток економіки, сприяє якісному виконанню державою своїх функцій.

Стан законності у  згаданій сфері залежить передусім від прийнятих депутатами, як представниками територіальної громади області, правомірних рішень щодо розпорядження майном спільної власності. У цьому аспекті звертаю увагу на необхідність більш виваженого підходу та врахування інтересів громади області при вирішенні питань щодо відчуження об'єктів комунальної власності та наповнення, у зв'язку з цим,  місцевого бюджету», —  зазначив у вступному слові прокурор області.

Органами прокуратури області за результатами проведених перевірок у вказаній сфері розпочато 6 кримінальних проваджень, внесено 51 подання. За документами прокурорського реагування до відповідальності притягнуто 11 посадових осіб, у т.ч. 3 – органу контролю. Відшкодовано 365 тис. грн., з яких до бюджету 168 тис. грн. До суду заявлено 49 позовів про стягнення понад 3 млн. грн.

Зокрема установлено факт вибуття із державної власності майнового комплексу бази відпочинку на території Козелецького району одного з державних підприємств. Прокурорською перевіркою встановлено, що базу, розташовану на ділянці площею понад 4 га, реалізовано приватній структурі усього  за 59 тис. грн. Прокуратурою Козелецького району розпочато кримінальне провадження за фактом незаконної реалізації державного майна, за ознаками ч. 1 ст. 365 КК України.

За підсумками засідання колегії  прийняті конкретні заходи щодо спільних дій, скерованих на забезпечення неухильного додержання законів у сфері власності.

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині майже 267 тис. пацієнтів отримали ліки проти серцево-судинних захворювань за програмою “Доступні ліки” 15:25

“Доступні ліки” – це програма, за якою українці з хронічними захворюваннями можуть отримувати необхідні ліки та медичні вироби безоплатно або з частковою доплатою. Їх вартість напряму аптеці відшкодовує Національна служба здоров’я України. Програма дозволяє зменшити фінансове навантаження на пацієнтів та збільшити доступність ліків.

Конфлікт “двовладдя” в Чернігові: яку участь в цьому приймають локальні медіа 15:18

Низка чернігівських медіа та пабліків в соціальних мережах вже понад півтора роки втягнута у протистояння між Чернігівськими міською радою та міською військовою адміністрацією. Це відображається на матеріалах видань, які присвячені висвітленню позицій сторін. Хто на чиєму боці, - розбираємося у цьому блозі.

Директорка центру реабілітації ветеранів Ксенія Возніцина: “Невидиме поранення потребує лікування так само, як і фізичне”

Директорка центру реабілітації ветеранів Ксенія Возніцина: “Невидиме поранення потребує лікування так само, як і фізичне” 15:11

Психічні травми у військових та цивільних, постраждалих від війни, — проблема масштабна, яка не зникне після завершення бойових дій. Радше варто очікувати, що насліки невидимих поранень тільки посилюватимуться та набуватимуть інших проявів. На цьому наголошує директорка Центру психічного здоровʼя та реабілітації ветеранів “Лісова поляна” Ксенія Возніцина.

Від фізичної до продовольчої безпеки: начальник ОВА відвідав Бахмацьку громаду 15:05

Свій робочий візит до Бахмацької ТГ начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус у супроводі начальника Ніжинської РВА Григорія Ковтуна та голови громади Павла Шимка розпочав із одного з навчальний закладів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини