"Свято осені" для малюків влаштували у Чернігівській колонії
В чудовий погожий осінній день до дітлахів, які проживають в Будинку дитини при Чернігівській виправній колонії (№ 44) завітало «Свято осені» й не залишило поза увагою нікого.
В святковій програмі приймали участь вихователі, матері, гості, однак головні ролі грали дітлахи, заради яких даний захід і був організований.
Дитячі пісні супроводжувались веселими танками малюків, які дарували гостям вірші про осінь, а в нагороду отримували схвальні оплески.
Творчий потенціал матерів та вихователів дозволив поставити міні виставу для маленьких глядачів на основі казки «Ріпка». Та кульмінацією й найяскравішою миттю казки стало ведення нових героїв-малюків.
Не оминули увагою дане свято і керівництво служби в Чернігівській області, а ті емоційні вирази обличчя, які довелось спостерігати в ході заходу, дозволяють стверджувати, що байдужих не залишилось.
Свято золотої осені подарувало всім учасникам заходу запашні осінні фрукти та солодощі.
У колективу вихователів, керівництва Будинку дитини є позитивні напрацювання і головне є бажання створювати такі умови для малечі, на які вони заслуговують. А фантазія розкриває крила мамам. Засуджені жінки, переодягнувшись у казкових героїв, відкрили у собі нові таланти.
Прес-служба управління ДПтС України в Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
На Ніжинщині поліцейські вилучили у місцевого мешканця вибухівку та наркотики 16:18
Співробітники сектору кримінальної поліції відділення поліції № 1 (м. Бахмач) Ніжинського районного управління поліції під час санкціонованого обшуку у 35-річного мешканця Бахмацької громади виявили й вилучили дві тротилові шашки вагою 200 г кожна та пакет з подрібненою та висушеною речовиною, що схожа на канабіс.
Увага пасажирам: відновлює роботу маршрут №4, змінюється маршрут №11 16:16
До уваги пасажирів електротранспорту Чернігова. Повідомляємо, що з 23 лютого 2026 року змінюється робота деяких маршрутів міського електротранспорту.
«Ідентичність, що звучить українською»: у Чернігові відбувся круглий стіл з нагоди Міжнародного дня рідної мови 12:13
З нагоди Міжнародного дня рідної мови, який щорічно відзначають 21 лютого, напередодні в Чернігові відбувся круглий стіл «Ідентичність, що звучить українською».
Надзвичайні події в області за останню добу 10:09
Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 5 пожеж.
Цифрова безбар'єрність у дії: архівні ресурси Чернігівщини – у відкритому доступі 10:06
Торік оцифровано понад півтори тисячі архівних справ, які стосуються історичного минулого нашого регіону. А це 78 тисяч цифрових копій документів.