Прикордонники знайшли у киянина замість запасного колеса 18 кг червоної ікри
10.11.2013 року в міжнародний автомобільний пункт пропуску “Сеньківка”, на в’їзд в Україну, по смузі руху “зелений коридор”, під керуванням 46-річного киянина, громадянина України Олександра К. прибув автомобіль марки “Тойота”.
Звернувши увагу на знервовану поведінку водія, прикордонний наряд ініціював проведення поглибленого огляду автомобіля. В результаті автомобіль перевели зі смуги руху “зелений коридор” на “червоний коридор” для проведення поглибленого спільного прикордонно-митного огляду.
Під час проведення огляду багажного відділення автомобіля, в ніші для запасного колеса, виявлено 18 кг. червоної ікри. Власником вантажу визнала себе пасажирка – дружина водія.
Такі дії мають ознаки порушення митних правил, передбачених ст. 472 Митного кодексу України “Недекларування товарів, транспортних засобів комерційного призначення”.
Червона ікра та автомобіль, як засіб переміщення контрабанди, вилучені та оцінені у 157627 гривень.
Останні новини Чернігівщини
Фіктивне навчання для відстрочки: поліція Чернігівщини викрила групу зловмисників, які організували корупційну схему ухилення від мобілізації 17:22
Поліцейські викрили злочинну групу у складі завідувачів навчальних кафедр та викладача одного з вишів у Чернігові, які організували корупційну схему для отримання відстрочки від мобілізації чоловікам призивного віку.
156 немовлят народилося у Чернігові за перший місяць 2026 року 17:19
Протягом січня 2026 року в КНП «Чернігівський пологовий будинок» народилося 156 дітей: 70 хлопчиків та 86 дівчаток.
На Чернігівщині дві прикордонні громади затвердили нові статути 17:01
До 1 січня 2027 року всі територіальні громади України мають ухвалити або оновити свої статути відповідно до змін у Законі України «Про місцеве самоврядування в Україні»
Поліція розслідує обставини пожежі в Чернігівському районі 14:40
Вночі 1 лютого до поліції надійшло повідомлення, що у селі Михайло-Коцюбинської селищної громади Чернігівського району в будівлі центру соціальної адаптації сталася пожежа. Вогонь знищив покрівлю та пошкодив стіни.
Віденська класика у Чернігові: оркестр «Філармонія» виступив під дирегуванням Юрія ЯнкаА 14:37
1 лютого 2026 року Чернігівський обласний філармонійний центр приймав особливого гостя.