У Чернігові встановили намет для обігріву віруючих – пропонують чай і печиво
У Чернігові рятувальники встановили намет для обігріву віруючих, які йдуть поклонятися десниці Георгія Побідоносця. Про це УНІАН повідомила прес-служба Управління ДСНС в області.
Намет встановлено на території Троїцько-Іллінського монастиря, де перебуває святиня.
Десницю Георгія Побідоносця прибула до Чернігова 10 листопада і пробуде до ранку 12 листопада. Для поклоніння святині вишикувалася черга віруючих, серед яких чимало літніх людей та дітей. Тим, у кого виникла необхідність зігрітися, представники ДСНС пропонують перепочити у теплому наметі, де пропонують гарячий чай і печиво.
Учора прибуття святині з Священного Монастиря Ксенофонт Святої Гори Афон супроводжувалося хресною ходою і молебнем за участю керівництва області та вищого духовенства.
В Україну чесна правиця великомученика Георгія Побідоносця прибула 30 жовтня.
Останні новини Чернігівщини
Поліція Чернігівщини інформує: з 1 квітня встановлено нерестову заборону на вилов водних біоресурсів 11:22
З метою створення сприятливих умов для природного відтворення водних біоресурсів відсьогодні на переважній більшості рибогосподарських водних об’єктів України розпочинається традиційна весняно-літня нерестова заборона.
Ігор Соловей — призер міжнародного турніру зі стрільби у Вроцлаві 10:47
У польському Вроцлаві завершились міжнародні змагання зі стрільби кульової 15TH GRAND PRIX OF WROCŁAW AND LOWER SILESIA, що тривали з 25 по 29 березня.
Учениця з Коропа здобула диплом ІІ ступеня на Всеукраїнській учнівській олімпіаді з біології 10:36
Успіхи чернігівських школярів на всеукраїнському рівні вкотре доводять, що наполегливість допомагає долати будь-які виклики.
Масштабне оновлення тепломереж: водіїв попереджають про перекриття на вулиці Коцюбинського 09:49
Комунальне підприємство «Теплокомуненерго» переходить до наступного етапу великого проєкту «Реконструкція трубопроводів централізованої системи теплопостачання комунального підприємства «Теплокомуненерго» Чернігівської міської ради».