Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 25 червня, 22:42:07

Мешканці нетрів у центрі Чернігова живуть у напівзруйнованих будинках через жадібність сусідів. ВІДЕО

04.11.2013   10:32Агенцiя

Люди не можуть отримати квартири у нормальних будинках.

В центрі Чернігова люди живуть у напіврозвалених будинках 4 чернігівські родини другий десяток років живуть у нетрищах у центрі міста.

На цьому місці ще 6 років тому мала з'явитися багатоповерхівка. Люди переїхали б у квартири, проте коли інвестори почали рахувати витрати на відселення, з'ясували, що у напівзруйнованих нетрищах  прописані цілі родини. Будинки почали розвалюватися ще 10 років тому. Перетворили їх на руїну масштабні будівництва по сусідству. Хто міг, давно виїхав із будинку-руїни.

Чотири родини, які так і не змогли змінити місце проживання, пристають на пропозиції інвесторів. Їх влаштовує обіцяна компенсація у 8 тисяч гривень за квадратний метр. Однак в обмін на дев'ять напівзруйнованих квартир інші мешканці нетрищ просять 15 нових

"На жаль, на таких умовах інвестор не погоджується зносити. Тому що віддати майже 1000 квадратних метрів, це півбудинку, щоб відселить людей", - прокоментував директор КП "Чернігівбудінвест" Віталій Собиченко. Мешканці дому сушать голови, як вмовити сусідів, котрі давно покинули ці руїни, вгамувати апетити. Тоді усі зіграють довгождані входини.

Журналіст ТСН, Алла Скорик

 

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині 9 пар одружилися за допомогою відео-зв'язку 18:36

Після повномасштабного військового вторгнення росії в Україну, зміни торкнулися багатьох сфер нашого життя, зокрема, і державної реєстрації актів цивільного стану.

Городнянська громада працює над екологічно відповідальним ставленням до навколишнього середовища

Городнянська громада працює над екологічно відповідальним ставленням до навколишнього середовища 18:31

Екологічна інформаційна кава зустріч з представниками Молодіжної ради та представниками місцевої влади Городнянської громади пройшла 24 червня 2022 року в Городні.

На ремонт шкіл Чернігова спрямують 37 млн грн

На ремонт шкіл Чернігова спрямують 37 млн грн 18:28

Невикористані кошти освітньої субвенції перерозподілили між навчальними закладами для виконання ремонтних робіт.

Прокуратурою заявлено позов про стягнення з підприємства 49 551 грн. за безпідставне використання земельної ділянки

Прокуратурою заявлено позов про стягнення з підприємства 49 551 грн. за безпідставне використання земельної ділянки 18:00

Прилуцькою окружною прокуратурою до господарського суду направлено позов про cтягнення з підприємства безпідставно збережених коштів у вигляді орендної плати за землю в сумі 49551,43 грн. на користь Прилуцької міської ради.

Захисники Чернігова:

Захисники Чернігова: "Про сон на посту і думати не приходилося, а очі в темряві працювали в сто разів сильніше" 17:52

Олег, як, мабуть, і більшість українців, не вірив у повномасштабне вторгнення росії в Україну. Разом із тим він впевнено називає війну на сході держави війною, яка тривала понад вісім років.