Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 22 травня, 08:40:08

За минулу добу органами внутрішніх справ Чернігівської області встановлено

04.11.2013   10:24

За минулу добу органами внутрішніх справ області по 14 кримінальних правопорушеннях особи, які їх скоїли, встановлені, з них:

3 крадіжки індивідуального майна, 2 факти незаконного зберігання наркотиків, 9 інших кримінальних правопорушень.

На автодорогах області сталося 2 ДТП, внаслідок яких 2 особи травмовано.

За порушення громадського порядку в Чернігівській області складено 291 адмінпротокол, 8 - за дрібне хуліганство, 95 - за розпиття алкогольних напоїв в громадських місцях.

Співробітниками ДАІ області за управління автотранспортом у стані алкогольного сп’яніння затримано 28 водіїв, складено 156 адміністративних протоколів за порушення правил безпеки дорожнього руху.

Останні новини Чернігівщини

22 травня: цей день в Україні і світі 08:36

День 1549 Російська агресія - Day 1549 Russian aggression

 У Киїнському ліцеї завершився капітальний ремонт за підтримки Бельгії

У Киїнському ліцеї завершився капітальний ремонт за підтримки Бельгії 17:22

У Киїнському ліцеї імені Костянтина Светенка завершився капітальний ремонт – комплексна енергоефективна модернізація будівлі.

За участі «Ковальської» у Чернігові встановили сертифіковане мобільне укриття 13:20

У Чернігові на вулиці Береговій встановили мобільне укриття за участі промислово-будівельної групи «Ковальська». Захисна споруда призначена для тимчасового укриття людей під час повітряних тривог у місцях їх масового перебування.

На Чернігівщині ярими культурами засіяно майже 80% від запланованого 12:27

Аграрії області нарощують темпи сівби: під ярими культурами – 826,7 тис. га. Це становить майже 80% від запланованих обсягів.

Ніжинські поліцейські затримали підозрюваного у збуті наркотиків

Ніжинські поліцейські затримали підозрюваного у збуті наркотиків 11:16

Оперативники Ніжинського районного управління поліції задокументували декілька фактів збуту наркотичних засобів, до яких причетний місцевий мешканець. Зловмисника затримали. Йому загрожує до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини