"Осінній бал. Олімпійський" пройшов у Чернігові
31 жовтня у Чернігові в Центрі роботи з дітьми та молоддю за місцем проживання відбувся один із масштабних розважальних масових заходів навчального року - «Осінній бал. Олімпійський».
У ньому взяли участь найактивніші та найініціативніші вихованці клубів за місцем проживання. На думку організаторів, захід є одним із елементів системи мотивації дітей до відвідання клубів за місцем проживання, формування в них активної життєвої позиції та сприяння змістовному проведенню дозвілля.
Щороку на захід запрошуються вихованці клубів, які яскраво проявили себе протягом минулого навчального року, були кращими помічниками для педагогів-організаторів, брали участь в усіх розважальних та фізкультурно-оздоровчих заходах клубів.
Темою цьогорічного балу обрані Олімпійські ігри та все, що з ними пов`язано. Діти та інші учасники балу повинні були прийти в олімпійському костюмі або з олімпійською символікою.
Цього разу захід відбувся за підтримки Чернігівського обласного осередку НОК України. Бал відвідали почесні гості:
- Ніна Лемеш (біатлоністка, призер чемпіонатів Європи та світу, переможниця етапів Кубка світу, учасниця трьох Олімпійських ігор, головний спеціаліст Чернігівського обласного осередку НОК України);
- Давидова Наталія (заслужений майстер спорту України з тяжкої атлетики, бронзовий призер Олімпійських ігор в Пекіні, призер чемпіонатів Європи та світу);
- Марія Буйок (майстер спорту міжнародного класу, чемпіон Європи з дзюдо, учасниця багатьох міжнародних турнірів).
Спортсмени визначили переможців конкурсу малюнків на тему "Зимові Олімпійські ігри в Сочі 2014", що пройшов в усіх клубах у жовтні. Переможці отримали грамоти та заохочувальні подарунки. Також почесні гості балу поспілкувалися з дітьми, розказали їм про розвиток олімпійського руху на Чернігівщині, перевірили знання присутніх про Олімпійські ігри.
А після офіційної частини бал продовжився веселощами та розвагами. Діти взяли участь у цікавих конкурсах, поласували солодощами.
Центр роботи з дітьми та молоддю за місцем проживання висловлює подяку за сприяння в організації та проведенні заходу Чернігівському обласному осередку НОК України і особисто Н. Лемеш, Н. Давидовій, М. Буйок, а також керівництву колегіуму №11 за люб`язно надане приміщення.
За інформацією Центру роботи з дітьми та молоддю за місцем проживання
Останні новини Чернігівщини
Ветеран поліції Чернігівщини Антон Душко виборов призові місця на мультиспортивних ветеранських змаганнях «ГАРТ» 09:36
Днями у столиці відбулися змагання, які об’єднали майже півтисячі ветеранів та ветеранок з усієї країни. Учасники змагалися в таких дисциплінах, як: баскетбол і регбі на кріслах колісних, волейбол сидячи, стрільба з лука, веслування на тренажері та плавання.
Жінки освоюють «чоловічі» професії… 09:34
Ця тенденція посилюється через війну та потребу у кваліфікованих кадрах. Електрогазозварник, верстатник деревообробних верстатів, водій навантажувача, водій вантажівки, оператор котельні - такі умовно «чоловічі професії» цьогоріч обрали для себе 30 жінок Чернігівського регіону.
10 грудня: цей день в Україні і світі 09:28
День 1386 Російська агресія - Day 1386 Russian aggression
Забезпечити право кожної дитини зростати в сімейному оточенні: у Чернігівський ОВА підписали Меморандум про взаєморозуміння 13:09
Щоб діти Чернігівщини зростали в родині та були забезпечені якісними соціальними, медичними, реабілітаційними та освітніми послугами, сьогодні в обласній військовій адміністрації уклали тристоронній Меморандум.
«Кожен зробив свою частину роботи, і це дозволило швидко стабілізувати ситуацію» — Геращенко про ліквідацію наслідків удару ворожого безпілотника 11:54
Сьогодні, 9 грудня, у Чернігівській міській раді відбулася традиційна щотижнева загальноміська нарада під головуванням заступника міського голови Віктора Геращенка. Участь у засіданні взяли керівники структурних підрозділів та комунальних підприємств міської ради.