Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 29 січня, 04:23:10

У Березні призупинено роботу автостанції

02.11.2013   12:54Агенцiя

Жителі селища повідомили, що місцева автостанція припинила роботу.

За словами першого заступника голови райдержадміністрації Володимира Василенка, ця проблема вже на контро­лі у районної та селищної влади. Березнянський селищний голова Володимир Павленко запевнив, що питання про відновлення роботи автостанції планується розглянути на сесії селищної ради в першій половині листопада.

А ось яку відповідь дав начальник куща автостанцій «Чернігів-1» ПАТ «Чернігівське обласне підприємство автобусних станцій 17499» Віталій Мироненко:

– Автостанція в Березні не закрита, а тимчасово не працює, тому що вона не потрібна жителям селища. Вони не користувалися її послугами, а натомість при поїздках в чернігівському чи менському напрямках сідали в автобуси на прилеглих територіях, не купуючи квитки в касі. В результаті цього пасажиропотік становив всього 15 – 20 пасажирів за день, що приносило за місяць понад тисячу гривень збитків.

Ми є публічним акціонерним товариством, нам ніхто не дає дотації – що заробили, те й наше. З такими збитками стало неможливо ні платити касирам ту зарплату, яку вимагає законодавство, ні зробити хоч якийсь ремонт, ні оплачувати електроенергію, опалення, обслуговування касових апаратів. Через це мусили призупинити роботу цієї автостанції.

http://nslovo.com/blog/u-berezni-pryzupyneno-robotu-avtostantsiji
 

Останні новини Чернігівщини

Вакцинація від COVID-19 по Чернігівській області

Вакцинація від COVID-19 по Чернігівській області 16:12

З початку вакцинації станом на 28.01.2022 року в області щеплено всього 781 977 осіб.

П’ять громад Чернігівщини будуть вчитися будувати демократичне та гендерно рівноправне суспільство

П’ять громад Чернігівщини будуть вчитися будувати демократичне та гендерно рівноправне суспільство 16:07

В шести областях України, серед яких і Чернігівська, реалізується друга фаза проєкту «Розбудова демократичного, мирного та гендерно-рівноправного суспільства в Україні».

Начальник регіонального управління Сил тероборони Юрій Колесніченко: Ми спроможні своєчасно поставити до строю необхідну кількість людей

Начальник регіонального управління Сил тероборони Юрій Колесніченко: Ми спроможні своєчасно поставити до строю необхідну кількість людей 15:45

В області цілодобово триває розгортання сил територіальної оборони. Цей процес останнім часом викликає багато запитань та вимагає не менше роз’яснень.

Малий та середній бізнес за рахунок сплати податків забезпечили більше половини надходжень до бюджетів територіальних громад Чернігівщини

Малий та середній бізнес за рахунок сплати податків забезпечили більше половини надходжень до бюджетів територіальних громад Чернігівщини 15:42

За 2021 рік до бюджетів усіх рівнів Чернігівської області суб’єктами господарювання середнього і малого бізнесу сплачено понад 7 млрд грн податків і зборів, що становить 50,4 відс. загальної суми надходжень.

На Чернігівщині бронзовий Ленін пішов з молотка за понад 700 тисяч гривень

На Чернігівщині бронзовий Ленін пішов з молотка за понад 700 тисяч гривень 13:05

П'ятиметровий пам'ятник придбала фірма із Запоріжжя. Його хочуть переплавити на продукцію.