"Війну виграли жінки" - Герард Кузнєцов. ВІДЕО
Про партизанський рух і підпілля в роки війни й досі не все ще відомо Пролити світло на ті події намагалися учасники науково-практичної конференції, що проходила на базі Військово-історичного музею – відділу Чернігівського історичного музею імені В.В.Тарнавського.
Відбувся захід за ініціативи Чернігівської обласної ради ветеранів та міської ветеранської організації. В конференції взяли участь науковці музею, краєзнавці, ветерани партизанського руху, громадські активісти, студенти.
На конференції прозвучав з вуст ветерана і такий цікавий висновок: війну виграли жінки. Автор цих слів – Герард Олексійович Кузнецов, учасник партизанського руху, краєзнавець, почесний громадянин Чернігова.
Останні новини Чернігівщини
Поліція Ніжина затримала причетного до хуліганства у громадському транспорті 17:08
Поліцейські Ніжинського районного управління поліції затримали чоловіка, який зайшов до маршрутного автобуса з предметом, схожим на гранату, та демонстрував її пасажирам.
Ментальне здоров’я та реінтеграція: у Чернігові фахівці обговорили підтримку звільнених з полону 16:07
Про реінтеграцію та підтримку людей після полону говорили під час навчального заходу, який відбувся сьогодні в змішаному форматі у межах Всеукраїнської програми ментального здоров'я «Ти як?», ініційованої Оленою Зеленською.
Вдарила ножем у живіт: на Ніжинщині поліцейські затримали підозрювану у завданні тяжких тілесних ушкоджень співмешканцю 14:49
Поліцейські відділення поліції №3 (м. Борзна) Ніжинського районного управління поліції затримали 39-річну жінку, яка під час конфлікту, на ґрунті спільного розпиття алкоголю, поранила ножем свого співмешканця.
Тимчасове обмеження руху транспорту у зв’язку з аварійно-ремонтними роботами 14:15
Інформуємо мешканців міста та учасників дорожнього руху, що у зв’язку з проведенням аварійно-ремонтних робіт на водопроводі діаметром 200 мм по вулиці Оборонців Чернігова та ліквідацією провалу асфальтобетонного покриття, який утворився внаслідок вимивання ґрунту, з 11 по 19 червня 2026 року буде тимчасово обмежено рух транспорту.
Спільно захистити кожну дитину від жорстокого поводження: як налагодити взаємодію всіх дотичних служб – на тематичному круглому столі 13:20
Захист дітей від жорстокого поводження – один із пріоритетних напрямків державної політики. До цього процесу мають бути залучені всі дотичні структури: органи державної влади, місцевого самоврядування, правоохоронні органи, заклади освіти, охорони здоров'я, соціальні служби та громадський сектор.