Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 20 листопада, 11:45:42

Гарячий ремікс для чернігівських доріг. ВІДЕО

01.11.2013   11:47Агенцiя

В Чернігівській області вперше в Україні використовується новітня технологія ремонту дорожнього покриття

Автодорожникі і самі визнають, що дороги у нас знаходяться в аварійному стані, а постійні скарги на те, що навіть відремонтовані дороги служать не довго змусили їх шукати нові шляхи.

Аварійний ремонт покриття, який наразі виконується на Київській трасі поблизу села Красилівка ведеться з використанням унікальної технології «Ремікс Плюс», або «Гарячий Ремікс». Вона має кілька переваг в порівнянні з традиційною наголошують чернігівські автодорожники. Також величезним плюсом цієї технології є те, що роботи можна виконувати за несприятливих погодних умов: в холод, і навіть за невеликого морозу.

Спосіб "Ремікс-плюс" - вдосконалена технологія створення нового покриття доріг з повторним використанням матеріалів існуючого асфальтобетонного покриття. Старе покриття нагрівається за допомогою інфракрасних променів. У ремонті використовується старі компоненти та вводяться нові, таким чином створюється покриття доріг, що відповідає новим вимогам. Такий метод можна використовувати для віднвлення асфальбоетонних сумішей вулиць будь-яких категорій.

ВІДЕО ТРА "Новий Чернігів"

Останні новини Чернігівщини

Сучасний кабінет інформатики у ліцеї №1 створено за підтримки savED та SQUAD 11:42

Завдяки співпраці управління освіти Чернігівської міської ради, міжнародного благодійного фонду savED та ІТ-компанії SQUAD у ліцеї №1 відкрито сучасний кабінет інформатики. Про це повідомив начальник управління освіти Василь Білогура.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:38

Протягом минулої доби зареєстровано 9 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 8 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 1 особа постраждала.

20 листопада: цей день в Україні і світі 09:36

День 1366 Російська агресія - Day 1366 Russian aggression

Резонансне вбивство поліцейського в місті Бахмач. Засуджено контролера Служби судової охорони 12:45

За апеляційною скаргою прокурора Чернігівської обласної прокуратури апеляційний суд скасував виправдувальний вирок суду першої інстанції та постановив новий, яким 28-річного контролера Служби судової охорони в Чернігівській області визнано винним в умисному вбивстві (ч. 1 ст. 115 КК України).

На Чернігівщині росіяни поцілили в приватний житловий будинок: поліція документує наслідки 12:44

Ввечері 18 листопада росіяни вкотре атакували мирне населення м. Семенівка Новгород-Сіверського району.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини