Вищий суд подарував меру Ніжина ще місяць свободи
Відстрочку розгляду справи колишнього мера міста М. Приходька виголосив Вищій спеціалізований суд України. Слухання справи знову перенесено, цього разу до 21 листопада. Перенос розгляду Вищій спецсуд мотивує складністю справи та необхідністю додаткового вивчення матеріалів.

Про це, спеціально для видання “Уездные новости”, безпосередньо із зали судового засідання, повідомив ніжинський журналіст Максим Білоусенко.
На судове засідання прибув також відомий нардеп Олег Ляшко. Раніше депутат обіцяв, що контроль за справою Приходька про хабарництво він бере у свої руки.
Щойно судді виголосили рішення про перенос розгляду справи, Олег Ляшко підбіг до них і гучно звинуватив їх, що вони щойно відпустили хабарника на волю. Також дісталося від Ляшка й самому Приходьку. Народний депутат порадив підсудному відірвати від стільця одне місце та й шагати до тюрми.
Олег Ляшко впевнений, що суд вкотре переносить розгляд справи з надуманих причин.
“Я думаю, в хід пішли великі гроші і зв'язки. Однак, не зважаючи ні на що, я доб'юся справедливості. Хабарник має бути в тюрмі” — повідомляє О. Ляшко на своїй сторінці мережі Фейсбук.
Це вже шосте перенесення справи у суді. Раніше суди двох інстанцій — чернігівський Новзаводський та апеляційний, присудили колишньому міському голові Ніжина шість років ув’язнення. Вищій спеціалізований суд призупинив виконання вироку на час розгляду справи. Тоді Михайло Приходько із чернігівського СІЗО перебрався жити додому. Чи на довго? — про це дізнаємося з рішення Вищого спецсуду, який можливо всеж-таки відбудеться.
http://www.uezd.com.ua/page/vishhij-sud-podaruvav-m-prixodku-shhe-misyac-svobodi.html
Останні новини Чернігівщини
Хвилина мовчання у Чернігові відтепер лунає в чотирьох мікрорайонах міста 08:47
У чотирьох мікрорайонах Чернігова щоранку о 9:00 годині відтепер оголошується загальнонаціональна хвилина мовчання.

15 жовтня: цей день в Україні і світі 08:15
День 1330 Російська агресія - Day 1330 Russian aggression
Поліція Чернігівщини спільно з СБУ затримала групу наркодилерів та ліквідувала лабораторію з виробництва психотропів промислових масштабів 18:24
Поліцейські Чернігівщини спільно з СБУ припинили діяльність потужної нарколабораторії, де наркоділки виготовляли кілограмові партії психотропів для збуту по всій території України.
Чернігівські спортсмени вибороли золото і бронзу на студентському чемпіонаті України з боксу 17:29
З 05 до 10 жовтня у Києві відбувся чемпіонат України з боксу серед студентів на честь воїнів 3-го Армійського Корпусу.
Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за добу 16:52
Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 4 пожежі.