Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 19 вересня, 02:55:51

Влітку оздоровлено 39 тисяч дітей з Чернігівської області

31.10.2013   16:59

За даними Державної служби статистики України, улітку 2013 року відпочили та оздоровилися в дитячих закладах 39,2 тис. дітей із Чернігівщини (44% від загальної кількості дітей віком 7–16 років).

Найбільше школярів Чернігівщини (34,8 тис.) відпочили та оздоровилися в 559 дитячих закладах на території області. Послуги з оздоровлення отримали 5,1 тис. дітей, їх надавав 21 заклад. Послуги з відпочинку надавали переважно заклади з денним перебуванням: у 517 таких закладах відпочили 28,1 тис. дітей. Ще 1,4 тис. побували в 5 позаміських закладах відпочинку. Крім дітей, що проживають на Чернігівщині, у таборах області цього літа відпочили та оздоровилися 239 дітей з інших регіонів України.

Середня вартість одного людино-дня перебування дитини в закладі оздоровлення в області становила 102 грн., у закладі відпочинку – 24 грн. Середній термін оздоровлення та відпочинку становив, відповідно, 22 та 14 днів.

Поза межами області діти відпочивали, в основному, в АР Крим, Закарпатській, Запорізькій, Івано-Франківській, Миколаївській, Одеській, Сумській, Херсонській областях.

Приділялася увага оздоровленню та відпочинку дітей, які потребують особливої уваги та підтримки. У 2013р. в закладах області та поза її межами отримали оздоровчі й відпочинкові послуги 472 дитини-інваліди (12,1% загальної чисельності дітей-інвалідів), 1280 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування (50,5% загальної чисельність дітей цієї категорії), 1858 дітей, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, 6697 дітей із багатодітних та малозабезпечених сімей.

За адміністративними даними, протягом 2013р. за межами України оздоровчі послуги отримали 499 дітей соціально уразливих категорій, з них 310 – у літній період. На відпочинку та оздоровленні, що здійснювалися міжнародними гуманітарними організаціями виключно на благодійних умовах, у складі організованих груп діти побували в Іспанії, Італії, Франції.

Останні новини Чернігівщини

Служба автомобільних доріг зводить опори нового мосту через річку Лисогір на трасі Н-07

Служба автомобільних доріг зводить опори нового мосту через річку Лисогір на трасі Н-07 13:52

Наприкінці травня 2021 року на автодорозі Н-07 Київ - Суми - Юнаківка міст через річку Лисогір поблизу села Олексинці був закритий на реконструкцію.

 Прокуратура стягнула на користь навчального закладу м. Чернігова з недобросовісного постачальника 88 тис. грн

Прокуратура стягнула на користь навчального закладу м. Чернігова з недобросовісного постачальника 88 тис. грн 13:40

Завдяки ювенальним прокурорам Чернігівщини розірвано договір та стягнуто кошти з недобросовісного постачальника пального для навчального закладу.

Що заважає службі зайнятості стати провідним гравцем на ринку праці?

Що заважає службі зайнятості стати провідним гравцем на ринку праці? 13:32

Відповідь на це питання отримали під час ділової гри «Підбір кадрів», участь в якій взяли керівники обласного центру зайнятості та його структурних підрозділів.

Місцеві бюджети Чернігівщини отримали майже 4,7 мільярда гривень податків і зборів

Місцеві бюджети Чернігівщини отримали майже 4,7 мільярда гривень податків і зборів 13:24

До місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за вісім місяців поточного року надійшло близько 4,7 млрд грн від сплати податків і зборів.

Вбивство 23-річної з особливою жорстокістю та цинізмом. Прокуратура наполягає на довічному позбавленні волі обвинуваченому

Вбивство 23-річної з особливою жорстокістю та цинізмом. Прокуратура наполягає на довічному позбавленні волі обвинуваченому 13:16

Чернігівською обласною прокуратурою подано апеляційну скаргу на вирок Менського районного суду від 06.09.2021, яким 27-річного мешканця м. Семенівка визнаного винуватим за п. 7 ч. 2 ст 115 КК України (умисне вбивство з хуліганських мотивів) та призначено покарання у виді 15 років позбавлення волі.