Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 4 грудня, 10:26:52

Побували на будівництві каплички і підбили підсумки зробленого за 9 місяців

26.10.2013   12:28Агенцiя

25 жовтня відбулася колегія Чернігівського обласного управління лісового та мисливського господарства.

Розпочався цей захід нетрадиційно: всі його учасники зібралися у Краснянському лісництві Чернігівського держлісгоспу, де завершувалося будівництво каплички, яка споруджувалася на кошти лісівників Сіверщини. Якраз напередодні колегії на капличці було встановлено позолочений купол, привезений з Києво-Печерської лаври.

Кожен з директорів лісогосподарських підприємств висадив тут вирощену у своєму господарстві тую. Стрункі деревця заввишки 1 метр радували зір своєю красою.

 

А освятиться капличка 19 грудня, на Святого Миколая-Чудотворця…

Додали доброго настрою усім присутнім і оглядини помешкання, в якому незабаром буде створено Музей лісу Чернігівського ОУЛМГ.

Начальник облуправління Валерій Лозицький, сказав, передаючи загальний настрій: "Хто не знає своєї історії, свого минулого, той не зможе впевнено будувати й своє майбутнє".

Згодом учасники колегії прибули на засідання до актової зали Чернігівського обласного управління лісового та мисливського господарства. Його відкрив і провів Валерій Лозицький. Ішлося про фінансово-господарську діяльність підприємств облуправління за 9 місяців нинішнього року та підбивалися підсумки обласного змагання серед колективів держлісгоспів за ІІІ-й квартал. У вступному слові Валерій Григорович проаналізував роботу чернігівських лісівників за минулий період і відмітив, що всі лісогосподарські підприємства виконали намічені завдання.

З доповіддю виступив Володимир Полубень, начальник фінансово-економічного відділу облуправління. Він, зокрема, підкреслив: за 9 місяців було реалізовано переробленої продукції на суму 271 633, 0 тис. грн. ( Темп росту складає 104,4%). У порівнянні з минулорічним періодом спостерігається зростання.

Середньомісячна заробітна плата штатних працівників підприємств за цей час становить 2 958,60 грн.

Протягом 9-ти місяців було сплачено поточних податків та обов'язкових платежів до бюджетів 37 895,4 тис. грн. (103,2%), в тому числі до державного - 22 987,2 тис. грн. (102,6%) та місцевого -14 908,2 тис. грн. (104,0%). До Пенсійного фонду (єдиний соціальний внесок) від лісівників надійшло 32 063,8 тис. грн.

Після аналітичної доповіді Володимира Полубня відбулася приємна подія - нагородження лідерів ІІІ-го кварталу. Перехідний кубок переможця залишився у колективу Холминського лісогосподарського підприємства (директор Олександр Демченко). ІІ-е місце посів Добрянський держлісгосп (директор Іван Горохівський), а на ІІІ-ому - ДП "Остерське лісове господарство" (директор Юрій Кравчук).

Переможці отримали вимпели та грошові премії.

На колегії розглядалася низка й інших питань.

Про ефективність використання лісосировинних ресурсів доповідав Петро Приходько, начальник відділу лісосировинних ресурсів. Стан підготовки підприємств до роботи в осінньо-зимовий період висвітлив головний спеціаліст відділу лісосировинних ресурсів Володимир Кирієнко. А про кадрове забезпечення галузі проінформував Сергій Мехед, спеціаліст з кадрової роботи та державної служби.

Микола Тищенко, Чернігівське ОУЛМГ

Останні новини Чернігівщини

 За минулу добу в Чернігівській області виявлено 382 нових випадки COVID-19

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 382 нових випадки COVID-19 18:10

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 3 грудня в області зафіксовано 382 нових випадки COVID-19. Зокрема 243 — у Чернігівському районі (в тому числі 166 — у Чернігові), 71 — у Прилуцькому, 57 — у Ніжинському, 6 — у Новгород-Сіверському та 5 — у Корюківському районі. 47 захворілих госпіталізовані.

Розпочато ремонт мосту через річку Cмяч на трасі Н-28 Чернігів - Городня - Сеньківка

Розпочато ремонт мосту через річку Cмяч на трасі Н-28 Чернігів - Городня - Сеньківка 16:32

Капітально оновлюємо передаварійний міст через річку Смяч на дорозі Н-28 Чернігів - Городня - Сеньківка поблизу села Політрудня Городнянської ОТГ. Роботи розпочато.

У Чернігові відкрили виставку художніх робіт архітектора Андрія Карнабеда

У Чернігові відкрили виставку художніх робіт архітектора Андрія Карнабеда 16:24

У Національному архітектурно-історичному заповіднику "Чернігів стародавній" відкрили виставку робіт легендарного архітектора, краєзнавця і художника Андрія Карнабеда, якого за життя за принципову позицію щодо збереження та охорони пам’яток називали "останнім Дон Кіхотом старого міста".

У Чернігові харчування дітей у школах і дитсадках подорожчає

У Чернігові харчування дітей у школах і дитсадках подорожчає 13:56

У Чернігові встановили нові грошові норми на харчування дітей у школах, які діятимуть з початку 2022 року. Відповідне рішення виконком міської ради прийняв сьогодні, 3 грудня.

В облдержадміністрації привітали волонтерів

В облдержадміністрації привітали волонтерів 13:33

Напередодні Міжнародного дня волонтера у Чернігівській облдержадміністрації зібралися ті, хто щиро прагнуть зробити світ кращим та допомогти кожному, хто потребує захисту і підтримки.