Побували на будівництві каплички і підбили підсумки зробленого за 9 місяців
25 жовтня відбулася колегія Чернігівського обласного управління лісового та мисливського господарства.
Розпочався цей захід нетрадиційно: всі його учасники зібралися у Краснянському лісництві Чернігівського держлісгоспу, де завершувалося будівництво каплички, яка споруджувалася на кошти лісівників Сіверщини. Якраз напередодні колегії на капличці було встановлено позолочений купол, привезений з Києво-Печерської лаври.
Кожен з директорів лісогосподарських підприємств висадив тут вирощену у своєму господарстві тую. Стрункі деревця заввишки 1 метр радували зір своєю красою.
А освятиться капличка 19 грудня, на Святого Миколая-Чудотворця…
Додали доброго настрою усім присутнім і оглядини помешкання, в якому незабаром буде створено Музей лісу Чернігівського ОУЛМГ.
Начальник облуправління Валерій Лозицький, сказав, передаючи загальний настрій: "Хто не знає своєї історії, свого минулого, той не зможе впевнено будувати й своє майбутнє".
Згодом учасники колегії прибули на засідання до актової зали Чернігівського обласного управління лісового та мисливського господарства. Його відкрив і провів Валерій Лозицький. Ішлося про фінансово-господарську діяльність підприємств облуправління за 9 місяців нинішнього року та підбивалися підсумки обласного змагання серед колективів держлісгоспів за ІІІ-й квартал. У вступному слові Валерій Григорович проаналізував роботу чернігівських лісівників за минулий період і відмітив, що всі лісогосподарські підприємства виконали намічені завдання.
З доповіддю виступив Володимир Полубень, начальник фінансово-економічного відділу облуправління. Він, зокрема, підкреслив: за 9 місяців було реалізовано переробленої продукції на суму 271 633, 0 тис. грн. ( Темп росту складає 104,4%). У порівнянні з минулорічним періодом спостерігається зростання.
Середньомісячна заробітна плата штатних працівників підприємств за цей час становить 2 958,60 грн.
Протягом 9-ти місяців було сплачено поточних податків та обов'язкових платежів до бюджетів 37 895,4 тис. грн. (103,2%), в тому числі до державного - 22 987,2 тис. грн. (102,6%) та місцевого -14 908,2 тис. грн. (104,0%). До Пенсійного фонду (єдиний соціальний внесок) від лісівників надійшло 32 063,8 тис. грн.
Після аналітичної доповіді Володимира Полубня відбулася приємна подія - нагородження лідерів ІІІ-го кварталу. Перехідний кубок переможця залишився у колективу Холминського лісогосподарського підприємства (директор Олександр Демченко). ІІ-е місце посів Добрянський держлісгосп (директор Іван Горохівський), а на ІІІ-ому - ДП "Остерське лісове господарство" (директор Юрій Кравчук).
Переможці отримали вимпели та грошові премії.
На колегії розглядалася низка й інших питань.
Про ефективність використання лісосировинних ресурсів доповідав Петро Приходько, начальник відділу лісосировинних ресурсів. Стан підготовки підприємств до роботи в осінньо-зимовий період висвітлив головний спеціаліст відділу лісосировинних ресурсів Володимир Кирієнко. А про кадрове забезпечення галузі проінформував Сергій Мехед, спеціаліст з кадрової роботи та державної служби.
Микола Тищенко, Чернігівське ОУЛМГ
Останні новини Чернігівщини
Керівництво поліції Чернігівщини ініціювало службове розслідування за фактом інциденту в Чернігові під час заходів оповіщення 17:23
14 липня під час здійснення заходів оповіщення, передбачених чинним законодавством, військовослужбовці ТЦК та СП Чернігова у супроводі поліцейських підійшли до двох громадян, аби перевірити військово-облікові документи.
У Чернігові відзначили День Української Державності 16:41
Біля Меморіального знаку на честь Героїв, які загинули в російсько-українській війні, зібралася громадськість, представники влади і духовенства, аби вшанувати памʼять про всіх борців за українську державність.
За матеріалами СБУ заочну підозру отримали троє воєнних злочинців, які командували обстрілом Чернігова і вбили 20 мирних жителів 16:07
Служба безпеки зібрала беззаперечні докази воєнного злочину на командувачів російських військ, які причетні до ракетного обстрілу цивільної інфраструктури, масового вбивства та каліцтва громадян України у місті Чернігів 16 березня 2022 року.
Презентація історичного роману Василя Краса "Потреба під Конотопом" 15:35
13 липня у великому читальному залі Чернігівської ОУНБ імені Софії та Олександра Русових відбулася презентація історичного роману українського письменника Василя Краса "Потреба під Конотопом".
Енергонезалежність знімає бар’єри: школи області оснащують сонячними панелями 15:11
Безбар’єрність в освіті — це, зокрема, коли школярі можуть повноцінно навчатися очно пліч-о-пліч з однолітками — незалежно від енергетичної ситуації в регіоні.