Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 25 вересня, 12:27:06

В області продовжують боротися з корупцією

23.10.2013   10:07

На Чернігівщині корупційні ризики та прояви досліджували в ході 50 службових перевірок

З метою протидії корупції та вжиття дієвих заходів, направлених на профілактику і попередження корупційних діянь, а також злочинів у сфері службової  діяльності, в т.ч. хабарництву, управлінням внутрішньої безпеки ГУ Міндоходів у Чернігівській області з початку року проведено майже 50 службових перевірок та розслідувань з питань дотримання законності працівниками податкових та митних органів.
За цими фактами, керівництву направлено 21 подання про усунення виявлених порушень та вжиття заходів реагування. До відповідальності притягнуто 9 працівників та  6 - звільнено.

Також до правоохоронних органів направлено 26 матеріалів службових  перевірок для прийняття відповідних рішень. За результатами їх розгляду стосовно працівників розпочато 5 кримінальних проваджень за фактами скоєння злочинів у сфері службової діяльності. А саме: 2 кримінальних провадження за фактом неналежного виконання службових обов’язків, 1 - службове підроблення офіційних документів. І ще 2 – за фактом перевищення службових повноважень.

Як запевнили в управлінні внутрішньої безпеки ГУ Міндоходів в області, акцент на профілактику –  найкраща практика для запобігання  корупції.  Саме з цією метою співробітники управління внутрішньої безпеки провели майже 150 профілактично–роз’яснювальних заходів у податкових та митних колективах області щодо роз’яснення положень антикорупційного законодавства, винесено 11 офіційних застережень працівникам про недопущення протиправної поведінки.

З метою забезпечення оперативного реагування на повідомлення громадян про неправомірні дії або  бездіяльність податківців та митників в Міністерстві доходів і зборів України функціонує «гаряча» телефонна лінія «Пульс» (044) 284-00-07, на яку можна повідомити про факти вимагання та отримання неправомірних вигод, інші протиправні дії з боку посадових осіб органів Міндоходів.

Також можна особисто звернутись до управління внутрішньої безпеки ГУ Міндоходів у Чернігівській області за адресою: м.Чернігів, вул. Комсомольська, 11, каб.208, або зателефонувати за номером телефону «Довіри» (0462) 668-522. Конфіденційність гарантована.

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:02

Протягом минулої доби зареєстровано 10 небезпечних подій, а саме: 4 дорожньо-транспортні пригоди та 6 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1особа та 4 особи постраждали.

25 вересня - цей день в Україні та в світі

25 вересня - цей день в Україні та в світі 08:49

ДЕНЬ 579 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 579 RUSSIAN AGRESSION

Киїнська громада та ГО "Жіночий формат" уклали меморандум про співпрацю 20:17

Днями відбулася зустріч голови ГО "Жіночий формат" Антоніни Федорченко з Киїнським сільським головою Андрієм Головачем.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини