Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 17 червня, 10:40:03

Прапор Європи офіційно майорітиме в Корюківці

22.10.2013   16:04Агенцiя

На останній, 20-ій сесії Корюківської міської ради серед інших було подано на розгляд питання “Про використання Прапора Європи в місті Корюківці”, яке ініціював депутат Сергій Милейко. Проект рішення депутатами був підтриманий одноголосно, що стало свідченням підтримки євроінтеграційного курсу жителями Корюківки.

– Вперше офіційний прапор ЄС на Корюківщині з’явився ще в травні місяці, коли місцева молодь проводила акцію-велопробіг до Дня Європи, – ділиться спогадами 31-річний Сергій Олександрович. – Їхали ми тоді за маршрутом від Корюківки до Холмів, розповсюджуючи тематичні інформаційні матеріали та маленькі прапорці, які надало Представництво Європейської Комісії (отримав їх особисто в Києві, попередньо подавши заявку на проведення цієї акції).

Проводили цей захід спільно з чернігівськими однодумцями в рамках кампанії “Євронаступ”, активним учасником якої є громадський діяч Олександр Ясенчук. Він же і привіз напередодні 14 жовтня (у нас якраз проводився захід “Покровські читання” і Олександр приїздив на гостини) саме той прапор, який був подарований міськраді.

Друзі вже володіли інформацією, що нещодавно подібне рішення було прийняте на сесії Чернігівської міськради, тому запропонували Сергієві Милейку, як депутату Корюківської міськради, ініціювати на найближчій сесії розгляд питання про використання Прапора Європи в місті Корюківці. Пропозицію було внесено у порядок денний сесії і одноголосно (!) підтримано депутатами.

– Одразу ж після прийняття цього рішення я подарував міськраді вже офіційно затверджений у Корюківці прапор Європейського Союзу, – задоволено посміхаючись, мовить молодий депутат.
Таким чином районний центр став 14-м містом в Україні та 2-м в Чернігівській області (після м.Чернігова), де буде майоріти символ Європейського Союзу та Ради Європи.

– А чи тільки на державні свята та під час урочистих подій буде вивішуватися прапор ЄС? – запитую у секретаря Корюківської міської ради Леоніда Малиша.

– Напевно, що цей прапор висітиме постійно поряд з офіційним прапором нашого міста, а не тільки в дні офіційних свят, – відповів Леонід Володимирович. – В Європі ж знаходимося!

Воно ж бо й справді: прагнення України до повномасштабної участі в політичному та економічному житті Європи логічно зумовлена як розташуванням так і історією нашої держави. І євроінтеграція сьогодні є чи не найпріоритетнішим питанням для нашої країни…

http://alians3000.at.ua/index/0-303#.UmZoLHy0Nwg
 

Останні новини Чернігівщини

Робоча група продовжує підготовку Стратегії розвитку Чернігівської громади 16:41

У Чернігові продовжується робота над розробленням проєкту Стратегії розвитку Чернігівської міської територіальної громади на період до 2027 року (з перспективою до 2034 року) та Плану заходів з її реалізації на 2026–2027 роки.

Збірна України з футзалу серед спортсменів з порушеннями зору — переможець міжнародного турніру в Севільї 16:19

З 11 до 14 червня в місті Севілья (Іспанія) відбувся міжнародний турнір з футзалу серед осіб з порушеннями зору.

Механізм проведення виплати разової грошової допомоги до Дня Незалежності України у 2026 році 15:28

У 2026 році розширено перелік категорій осіб, яким грошова допомога виплачується автоматично – більшості отримувачів додатково звертатися за виплатою не потрібно.

Майже 1300 випускників Чернігівщини отримали свідоцтва з відзнакою 14:34

У 2025/2026 навчальному році випускниками 11 класів стали 5685 учнів. З них, 588 школярів отримали свідоцтва про повну загальну середню освіту з відзнакою. Серед закладів освіти регіонального підпорядкування таких випускників 79.

Увага! Інформація щодо оцифрування трудових книжок після 10 червня 2026 року 13:49

Страхувальники, які не подали на оцифрування паперові трудові книжки, застраховані особи, які не зробили цього самостійно, зможуть це здійснити й після 10 червня 2026 року.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини