Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 18 жовтня, 13:49:17

Форум ділових та творчих жінок Ніжинщини

22.10.2013   15:57Агенцiя

В рамках виконання програми економічних реформ «Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава» Ніжинська міська Ліга - клуб «Ділова жінка» та міська організація Спілки жінок України, продовжуючи славні починання чернігівських жіночих організацій, об’єднали успішних жінок-лідерів на Форумі ділових і творчих жінок Ніжинщини.

Учасниці  урочистого зібрання  власним прикладом і своїми досягненнями  продемонстрували, що жіноча енергія, активна життєва позиція, наполегливість, наснага, працьовитість, виваженість, і мудрість формують громадську злагоду, надихають на успіх у нашому спільному бажанні рухатися вперед та бачити власну країну, міста , де ми живемо, заможними та процвітаючими.

Сподіваємось, що досвід кращих представниць жіноцтва Ніжина, Ніжинського району, Чернігова в досягненні  їх визнання та успіху матиме позитивний вплив і  на поліпшення  гендерного становища в нашій області, служитиме чудовим прикладом для  молоді. Можна сміливо сказати:  жінки, представлені в програмі форуму  мають унікальний талант жити й працювати так, щоб  примножувати добро, красу, достаток, а головне, віру у майбутнє. Учасниці форуму - це особистості, які щоденною  працею роблять внесок  у соціально-економічний розвиток нашого міста, регіону, які досягли професійного визнання не лише на батьківщині, а й за кордоном.

Під час  роботи форуму  організовано виставки 15 майстринь  «Презентую свою справу», де жінки ділилися досвідом та ідеями розвитку власної справи або творчості.

Різні жіночі  долі, біографії жінок-лідерів допомогли створити   узагальнений портрет сучасної успішної жінки, творчої, креативної, яка дбає про тепло і світло, добробут та затишок, прагне бути коханою, бажаною і щасливою!

 
Тетяна Бассак, голова Спілки жінок України
 

Останні новини Чернігівщини

Реконструкція мосту через річку Удай біля Прилук поступово виходить на фініш

Реконструкція мосту через річку Удай біля Прилук поступово виходить на фініш 12:23

Оновлення мосту через річку Удай біля міста Прилуки на автомобільній дорозі Н-07 Київ - Суми - Юнаківка поступово виходить на фінішну пряму.

“Сіверські клейноди” на “GOLDenFest”

“Сіверські клейноди” на “GOLDenFest” 09:57

З 15 по 18 жовтня 2021 року у Славутичі проходить ІІІ Міжнародний фестиваль для людей поважного віку “GOLDenFest”.

«Політична шахівниця» №3. Хто може стати претендентом на округ померлого Антона Полякова?

«Політична шахівниця» №3. Хто може стати претендентом на округ померлого Антона Полякова? 09:42

Представляємо увазі наших читачів черговий випуск проекту «Політична шахівниця», присвяченого ключовим подіям, явищам та тенденціям суспільно-політичного життя Чернігівщини.

 Ніжинська спортсменка Наталя Чистякова знову чемпіонка

Ніжинська спортсменка Наталя Чистякова знову чемпіонка 09:38

17 жовтня, Наталя Чистякова стала чемпіонкою світу з самбо до 21 року на змаганнях у Греції.

Вийшов у світ новий випуск часопису «Літературний Чернігів»

Вийшов у світ новий випуск часопису «Літературний Чернігів» 09:35

У чергове число щоквартального мистецького журналу лiтературної спілки «Чернiгiв» влилася проза молодих. Але про все по порядку.