Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 29 липня, 12:28:04

Форум ділових та творчих жінок Ніжинщини

22.10.2013   15:57Агенцiя

В рамках виконання програми економічних реформ «Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава» Ніжинська міська Ліга - клуб «Ділова жінка» та міська організація Спілки жінок України, продовжуючи славні починання чернігівських жіночих організацій, об’єднали успішних жінок-лідерів на Форумі ділових і творчих жінок Ніжинщини.

Учасниці  урочистого зібрання  власним прикладом і своїми досягненнями  продемонстрували, що жіноча енергія, активна життєва позиція, наполегливість, наснага, працьовитість, виваженість, і мудрість формують громадську злагоду, надихають на успіх у нашому спільному бажанні рухатися вперед та бачити власну країну, міста , де ми живемо, заможними та процвітаючими.

Сподіваємось, що досвід кращих представниць жіноцтва Ніжина, Ніжинського району, Чернігова в досягненні  їх визнання та успіху матиме позитивний вплив і  на поліпшення  гендерного становища в нашій області, служитиме чудовим прикладом для  молоді. Можна сміливо сказати:  жінки, представлені в програмі форуму  мають унікальний талант жити й працювати так, щоб  примножувати добро, красу, достаток, а головне, віру у майбутнє. Учасниці форуму - це особистості, які щоденною  працею роблять внесок  у соціально-економічний розвиток нашого міста, регіону, які досягли професійного визнання не лише на батьківщині, а й за кордоном.

Під час  роботи форуму  організовано виставки 15 майстринь  «Презентую свою справу», де жінки ділилися досвідом та ідеями розвитку власної справи або творчості.

Різні жіночі  долі, біографії жінок-лідерів допомогли створити   узагальнений портрет сучасної успішної жінки, творчої, креативної, яка дбає про тепло і світло, добробут та затишок, прагне бути коханою, бажаною і щасливою!

 
Тетяна Бассак, голова Спілки жінок України
 

Останні новини Чернігівщини

Міжнародне свідоцтво про вакцинацію від COVID-19 можна отримати у свого сімейного лікаря

Міжнародне свідоцтво про вакцинацію від COVID-19 можна отримати у свого сімейного лікаря 11:58

Кожна людина, яка отримала щеплення двома дозами антиковідної вакцини, що доступні в Україні, може отримати Міжнародне свідоцтво про вакцинацію від COVID-19 у свого сімейного лікаря.

Прикордонники Чернігівського загону біля кордону з Білоруссю затримали громадянина Камеруну

Прикордонники Чернігівського загону біля кордону з Білоруссю затримали громадянина Камеруну 11:55

Затримав іноземця за 100 м до українсько-білоруського кордону прикордонний наряд відділу «Добрянка».

Поліція Чернігівщини встановила осіб, які паралізували роботу підприємства через крадіжку серверного обладнання вартістю понад 2 млн гривень

Поліція Чернігівщини встановила осіб, які паралізували роботу підприємства через крадіжку серверного обладнання вартістю понад 2 млн гривень 10:12

Оперативники затримали осіб, які минулої ночі викрали обладнання заводу з виготовлення пожежної та сільгосптехніки на 2 мільйони гривень. Все викрадене обладнання поліцейські відшукали та повернули підприємству.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 09:53

Довідка про основні надзвичайні ситуації техногенного, природного та іншого характеру на території Чернігівської області з 08 години з 28 липня по 08 годину 29 липня 2021 року

29 липня - День Сил спеціальних операцій Збройних Сил України

29 липня - День Сил спеціальних операцій Збройних Сил України 08:59

Це офіційне військове свято для суверенної України Створення Сил спеціальних операцій Збройних Сил України стало відповіддю на безпрецедентний виклик в сучасній історії держави.