Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 2 серпня, 07:56:53

Батьки трирічного хлопчика звинувачують медиків та надіслають відкритий лист до чернігівського губернатора

13.10.2011   05:49Агенцiя

Дуже прошу Вас втрутитися у ситуацію та допомогти нашій дитині отримати шанс видужати.

Голові Чернігівської обласної державної адміністрації Хоменку В.М.
Середи Анатолія Михайловича, який проживає за адресою: вул. Космонавтів, 8, кв. 10, м. Чернігів

Шановний Володимире Миколайовичу!

Прошу Вас посприяти у переведенні мого сина Середи К.А., який з 04.07.2011 перебуває на лікуванні у Чернігівській обласній дитячій лікарні, до спеціалізованого медичного закладу з метою надання кваліфікованої медичної допомоги.

Я переконаний, що в Чернігівській обласній дитячій лікарні моєму синові не надається потрібна йому допомога, що викликано упередженим до нас ставленням керівництва лікарні, оскільки після низки журналістських репортажів і матеріалів (ТВі, Перший національний, ICTV, УНІАН), що висвітлювали ситуацію про значне погіршення стану здоров’я дитини, куди його було переведено з Інституту нейрохірургії ім. академіка Ромоданова, керівництвом лікарні почалися утиски нас – батьків – та нашого хлопчика, зокрема, перешкоджання у відвідуванні дитини у домовлений час у відділенні інтенсивної терапії (письмові підтвердження свідків додаються), на що раніше ми отримали дозвіл у райдержадміністрації, а 03.10.2011 всупереч попереднім обіцянкам перевести до неврологічного відділення хлопчика було переведено до приймально-діагностичного відділення (необхідність перебування у якому батькам не пояснили) у палату, яка не пристосована до потреб мого сина і з обладнанням, що регулярно виходить з ладу (апарат для санації) та створює додаткові труднощі у лікуванні моєї дитини.

При цьому лікарі стверджують, що стан Кирила стабілізувався, але це заперечується такими фактами: з 4 по 7 жовтня він втратив 0,7 кг маси тіла (на 08.10.2011 вона становила 10,8 кг проти 11,57 кг на 0310.2011), також протягом минулого тижня стан дитини погіршувався настільки, що доводилося його відносити на руках до відділення інтенсивної терапії для проведення реанімаційних процедур.

Оскільки наш син поступив у Чернігівську обласну дитячу лікарню з швидкою та позитивною динамікою відновлення після операції, а протягом місяця перебування тут він ледь не помер, а також враховуючи, що 3 тижні нас не пускали до сина і не повідомляли нам достовірної і повної інформації про його стан, ми намагалися своїми силами прояснити ситуацію. На наші прохання журналісти зверталися до співробітників обласного управління охорони здоров’я та МОЗ, які у телефонних розмовах не раз зазначали їм, що дитина має рак, з Києва до Чернігівської лікарні його “відправили помирати”, а мама – взагалі психічно хвора людина, що є безпідставними наклепами (копії патологогістологічного обстеження на визначення доброякісного виду пухлини 1-го (найлегшого) ступеня і довідки Чернігівської обласної психоневрологічної лікарні про те, що Рева В.П. (мама мого сина) не стоїть там на обліку, додаються).

Також наголошую на тому, що на наші численні прохання перевести сина до, наприклад, ОХМАТДИТу, керівництво лікарні нас запевняло, що там відмовляються і не можуть взяти на лікування нашого сина. У той же час фахівці ОХМАТДИТу у приватній розмові спростовують цю інформацію, зазначаючи також, що питанням переведення дитини до них повинен займатися головний лікар або лікуючий лікар.

Дуже прошу Вас втрутитися у ситуацію та допомогти нашій дитині отримати шанс видужати.

Останні новини Чернігівщини

Смачні рецепти вихідного дня: 10 рецептів домашнього лимонаду

Смачні рецепти вихідного дня: 10 рецептів домашнього лимонаду 10:00

У літку треба ловити та встигнути насолодитися всіма перевагами сезону: позасмагати, купатися в річці чи з’їздити на море, погуляти вночі та посмакувати прохолодними коктейлями та лимонадами, поки знову не настав час чаю з лимоном.

Гороскоп на наступний тиждень з 2 по 8 серпня

Гороскоп на наступний тиждень з 2 по 8 серпня 09:30

Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на наступний тиждень з 2 по 8 серпня 2021 року.

1 серпня - День залізничника

1 серпня - День залізничника 08:30

Відомо, що англійський винахідник Річард Тревітік побудував один з перших паровозиків у 1804 році. Він виявився настільки важким, що зламав залізничну гілку, по якій був пущений.

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 20 нових випадків COVID-19

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 20 нових випадків COVID-19 15:56

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 31 липня в області зафіксовано 20 нових випадків COVID-19.