Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 3 лютого, 19:01:55

Під Корюківкою затримали 24 незаконних мігрантів

17.10.2013   15:50Агенцiя

Нещодавно, у ході спільних заходів прикордонники Чернігівського загону та співробітники СБУ на ділянці відділу «Гірськ» затримали 24 громадян Афганістану.

Виявили порушників, серед яких було18 чоловіків, 2 жінки та 4 дитини, на околиці  села Маховики Корюківського району. Неподалік від місця затримання був знайдений автомобіль «УАЗ», на якому, скоріш за все, було доставлено незаконних мігрантів. Під час перевірочних заходів правоохоронці встановили, що всі затримані мігранти тривалий час перебували на території Російської Федерації, звідки і намагались потрапити до України. Наразі з’ясовуються всі обставини правопорушення та особи, які їм надавали допомогу.

До речі, це вже друга група  незаконних мігрантів, вихідців з Афганістану, затримана на ділянці загону за останній час. Першу групу, яка складалась із 9 громадян, знайшли в сховку в мікроавтобусі «Мерседес» молдовської реєстрації, який перетинав кордон у міжнародному пункті пропуску «Грем’яч».

Вони ховалися в ніші транспортного засобу, прикритій картоном та сумками з особистими речами пасажирів. Першу групу афганців в рамках Угоди між Урядом Російської Федерації та Кабінетом Міністрів України «Про реадмісію» прикордонники вже передали представникам прикордонної служби Росії.

 
О.В.Дудко, помічник начальника прикордонного загону - начальник прес-служби, підполковник

Останні новини Чернігівщини

Коефіцієнт індексації НГО земель: що врахувати аграріям у декларації 18:25

Для розрахунку податкових зобов’язань у 2026 році застосовуватиметься коефіцієнт індексації нормативної грошової оцінки земель за 2025 рік – 1,08. Він є єдиним для всіх категорій земель і видів угідь, зокрема й сільськогосподарських.

Шахрайство зі спадщиною: судитимуть організатора злочинної групи та двох приватних нотаріусів 18:22

Прокурорами Чернігівської обласної прокуратури направлено до суду обвинувальний акт стосовно організатора злочинного угрупування та двох пособників за фактами шахрайства, використання підроблених документів та легалізації майна, одержаного злочинним шляхом (ч. 4 ст. 190, ч.ч. 2, 3 ст. 28 ч. 4 ст. 358, ч. 2 ст. 209 КК України).

 Безпека пацієнтів понад усе: в Чернігівській обласній дитячій лікарні впроваджують передові стандарти гігієни WASH

Безпека пацієнтів понад усе: в Чернігівській обласній дитячій лікарні впроваджують передові стандарти гігієни WASH 18:21

Чисті руки медика – це врятовані життя. Дотримуючись цієї філософії, фахівці Чернігівської обласної дитячої лікарні пройшли інтенсивне навчання з кращих світових практик у сфері води, санітарії та гігієни (WASH).

«Енергопідтримка для ФОП» до 15000 гривень

«Енергопідтримка для ФОП» до 15000 гривень 18:17

Щоб допомогти українським підприємцям пережити зиму в умовах постійних обстрілів та аварійних відключень, Уряд запровадив спеціальну програму підтримки, яку буде реалізовувати Міністерство економіки, довкілля та сільського господарства України та Державна служба зайнятості.

У Прилуках поліцейські затримали наркоторговця 11:19

Співробітники відділу кримінальної поліції спільно з поліцейськими сектору боротьби з наркозлочинністю Прилуцького районного відділу поліції під процесуальним керівництвом Прилуцької окружної прокуратури задокументували низку фактів збуту наркотичних засобів, вчинених 44-річним мешканцем міста Ічня.