Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 19 жовтня, 15:23:00

Ніжинському територіальному центру соціального обслуговування - 20 років

17.10.2013   12:13Агенцiя

Систему надомного соціального обслуговування в Ніжині започатковано в 1988 році, коли при управлінні праці та соціального захисту було відкрито перше відділення соціальної допомоги вдома. А вже через п’ять років в 1993 р. на його базі створено Центр соціального обслуговування пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян. Це був якісно новий етап турботи місцевої влади про одиноких людей похилого віку та інвалідів. А в 2010 році Центр перейменовано в Ніжинський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)Ніжинської міської ради.

Зараз на обліку в територіальному центрі  681 одиноких та малозабезпечених громадян, які потребують соціальної допомоги. В його складі – три відділення: соціальної допомоги вдома; організації надання адресної грошової та натуральної допомоги та стаціонарне відділення тимчасового перебування.

У ці дні Центр відзначає 20-річчя з дня свого заснування. На свято були запрошені соціальні працівникі, які кожного дня докладають чимало зусиль задля покращення життя людей нелегкої долі.

Вітаючи усіх присутніх, секретар міської ради Олег Кірсанов  наголосив, що працювати в соціальній сфері тяжко, адже, замало бути лише професіоналом своєї справи, необхідно також володіти ще й неабияким терпінням та витримкою.

«Від професіоналізму, уміння співчувати чужому болю, знаходити потрібні слова, реагувати на біду іноді залежить життя та здоров’я ваших підопічних. Завдяки мудрості, терпінню та увазі ви щоденно даєте цим людям надію на завтрашній день», – зазначив Олег Кірсанов.

За багаторічну працю в системі соціального захисту населення, зразкове виконання службових обов’язків секретар міської ради  Олег Кірсанов та заступник міського голови Світлана Васильєва нагородили соціальних працівників почесними грамотами та квітами.


Відділ інформаційно-аналітичного забезпечення  та комунікацій з громадськістю

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові дату початку осінніх шкільних канікул оголосять орієнтовно 21 жовтня 14:23

У Чернігові канікули у закладах загальної середньої освіти можуть стартувати, як і планували, з 25 жовтня. Хоча є пропозиція, зважаючи на епідситуацію щодо поширення захворюваності на COVID-19, розпочати їх на тиждень пізніше. Про це мова йшла на щотижневій розширеній нараді в Чернігівській міській раді сьогодні, 19 жовтня.

До рятувальників завітали курсанти та студенти Академії Державної пенітенціарної служби

До рятувальників завітали курсанти та студенти Академії Державної пенітенціарної служби 14:03

До Головного управління ДСНС України у Чернігівській області завітали курсанти та студенти Академії Державної пенітенціарної служби.

Гострі кишкові інфекції в дошкільнят. Як запобігти?

Гострі кишкові інфекції в дошкільнят. Як запобігти? 13:56

Гострі кишкові інфекції — одні з найпоширеніших інфекційних захворювань, які можуть призвести до серйозних ускладнень, особливо у дітей. Зазвичай такі хвороби спричиняють бактерії або віруси, що потрапляють в організм людини із зараженою їжею чи забрудненою водою, а також у разі недотримання гігієни рук.

 Чернігівській район: у ставку виявлено тіло потонулого чоловіка

Чернігівській район: у ставку виявлено тіло потонулого чоловіка 13:37

Обставини та причину смерті з’ясовують правоохоронні органи.

За невиконання покладених судом обов’язків засуджений буде відбувати покарання у виправній установі

За невиконання покладених судом обов’язків засуджений буде відбувати покарання у виправній установі 13:31

За вчиненим злочином повинно слідувати відповідне покарання, яке має сприяти виправленню як засудженого так і на його прикладі запобігати іншим особам проявляти протиправну поведінку.