Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 18 жовтня, 00:47:29

Ніжинський мовник з мультиплексу МХ-5 відмовився від ліцензії

17.10.2013   07:29Агенцiя

Ніжинський мовник з мультиплексу МХ-5 відмовився від ліцензії Національна рада з питань телебачення і радіомовлення на засіданні 16 жовтня анулювала ліцензію на мовлення в мультиплексі МХ-5 Державного комунального підприємства ТРК “Ніжинське телебачення” з міста Ніжин Чернігівської області.

Таке рішення Нацрада прийняла за заявою самого комунального мовника, який пояснив відмову від ліцензії скрутним фінансовим становищем.

Нагадаємо, ДКП ТРК “Ніжинське телебачення” стало переможцем другого цифрового конкурсу на місця в мультиплексі МХ-5 з регіональним і місцевим покриттям у вересні 2012 року. Компанія отримала частоту в місті Ніжині.

Крім цього комунальний мовник володіє ліцензіями на цілодобове ефірне аналогове телевізійне мовлення на 24 ТВК в Ніжині та на проводове радіомовлення в мережі УР-1 7 годин 39 хвилин на добу.

Нагадаємо, цього року від місця в МХ-5 відмовилася уманська ТРК “Ятрань” – через поганий прийом цифрового телебачення.

У 2011 році після перемогу в конкурсі на місця в МХ-5 ліцензій не отримали ПП “Студія Калина” з Новограда-Волинського Житомирської області та ПрАТ “Акціонерна радіотелевізійна компанія “Глас“” з Одеси, які так і не сплатили ліцензійний збір. А також від перемоги відмовився канал UBR – після звинувачень у корупції, оскільки ним тоді володів чоловік першого заступника голови Нацради Оксани Головатенко.


“Телекритика

 

Останні новини Чернігівщини

П’ять цікавих фактів про борщ, яких ви не знали

П’ять цікавих фактів про борщ, яких ви не знали 10:59

Приготування борщу увійде до Національного переліку елементів нематеріальної культурної спадщини, повідомило Міністерство культури та інформаційної політики України.

9 найкорисніших рослинних олій для організму людини

9 найкорисніших рослинних олій для організму людини 10:53

Якщо з настанням осені до вас часто чіпляються застуди, погіршилося травлення, або шкіра страждає від сухості, вам всього лише необхідно запастися потрібними рослинними оліями, вживати їх в їжу щодня і дуже скоро ви будете виглядати і відчувати себе чудово!

Смачні рецепти вихідного дня: готуємо турецький бурек

Смачні рецепти вихідного дня: готуємо турецький бурек 10:31

Бурек — це ситний пиріг родом з Туреччини. Існує безліч способів його приготування, деякі навіть передаються з покоління в покоління.

Вікторія Апанасенко з Чернігова стала I Міс Україна Всесвіт-2021

Вікторія Апанасенко з Чернігова стала I Міс Україна Всесвіт-2021 10:26

У п'ятизірковому київському готелі Fairmont Grand Hotel Kyiv відбувся фінал конкурсу краси Міс Україна Всесвіт-2021.

Гороскоп на тиждень з 18 до 24 жовтня 2021 року

Гороскоп на тиждень з 18 до 24 жовтня 2021 року 10:13

Головна подія тижня – це повний місяць 20 жовтня. Він буде досить різким. Цей повний місяць актуалізує теми взаємин між людьми, конфліктів, відстоювання своїх прав і ролі в парі.