Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 30 листопада, 10:41:21

Прилуцький район: внаслідок розгерметизації ампули з невідомою речовиною постраждали двоє учнів

16.10.2013   15:43

16 жовтня о 10:30 у Прилуках до служби 101 надійшло повідомлення від керівництва загальноосвітньої школи с. Линовиця про те, що в даному навчальному закладі внаслідок розгерметизації ампули з невідомою речовиною постраждали двоє учнів.

Через 12 хвилин на місце події прибув з Прилук пожежно-рятувальний підрозділ. На цей час вчителі вже вивели зі школи на вулицю всіх учнів та повідкривати вікна в класах і коридорах для провітрювання закладу, а двох постраждалих дітей забрали лікарі швидкої медичної допомоги.

Рятувальники зайшли в школу, щоб переконатися, що в будівлі нікого не залишилося. В ході обстеження приміщень вони знайшли у коридорі на ІІІ поверсі скляну ампулу, яка була розгерметизована й не мала ніяких написів або позначок.  

За попередніми даними встановлено, що однин з дев’ятикласників невідомо звідки взяв ампулу, поклав її у кишеню штанів, а коли після 2-го уроку о 10:20 йшов коридором школи, то ампула тріснула. Внаслідок витікання з її рідини, хлопець отримав опік ноги, а семикласниця, яка проходила поруч, отруїлася парами. Зараз ці обидві дитини знаходяться у Прилуцькій центральній районній лікарні. Стан їх здоров’я задовільний. Інші учні школи та вчителі не постраждали.

На місці події також працюють працівники міліції та санепідемстанції. Як до рук дитини потрапила ампула та її вміст з’ясовує слідство.

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 07:53

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 29 листопада по 8:00 30 листопада 2021 року

Капітальні інвестиції в Чернігівській області в січні–вересні 2021 року

Капітальні інвестиції в Чернігівській області в січні–вересні 2021 року 07:45

У січні–вересні 2021р. на розвиток економіки Чернігівщини використано 4,2 млрд.грн капітальних інвестицій. Майже всі вони (99% загального обсягу) вкладені в матеріальні активи.

У яких громадах Чернігівщини є поліцейські станції? МАПА

У яких громадах Чернігівщини є поліцейські станції? МАПА 07:27

За ініціативи начальника Головного управління Нацполіції у Чернігівській області Володимира Нідзельського розроблений унікальний проєкт – інтерактивна карта поліцейських станцій у територіальних громадах Чернігівщини.

Джеймс Мейс: читаємо та шануємо

Джеймс Мейс: читаємо та шануємо 07:22

Чому Україна стала близькою для Мейса? Чому саме цій людині з іншого континенту та культурного середовища судилося стати одним з перших, хто на високому науковому рівні розповів Україні та світові про трагедію Голодомору? Чому ми мусимо читати публіцистику Мейса знову і знову?

30 листопада - який день, свято та прикмети

30 листопада - який день, свято та прикмети 07:19

У цей день світ відзначає день свійських тварин, день слонів "Слоновін", день захисту інформації, день пам'яті жертв застосування хімічної зброї, міжнародний день "Міста за життя".