Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 30 листопада, 10:46:23

Скверу Богдана Хмельницького подарували ліхтарі

16.10.2013   09:43Агенцiя

Світло прийшло до скверу Богдана Хмельницького. Там встановили 37 новеньких світильників з енергозберігаючими лампами. Прожекторами тепер підсвічується і сам пам’ятник гетьману. Повернули освітлення до парку за власні кошти бізнесмени Андрій Андрос та Станіслав Падалиця.

— Ми живемо поблизу Валу, у цьому ж районі працюємо, наша донька навчалася у школі № 3. І всі ці роки ми чекали, доки у сквері облаштують освітлення. Але потім просто зібралися з друзями й вирішили взяти справу до своїх рук. Спочатку бажаючих зробити подарунок місту було чимало. Але коли дійшло до справи, залишилося всього двоє, — розповідає Алла Андрос, дружина бізнесмена-мецената.

За словами жінки, це не вперше родина допомагає місту. Кілька років тому саме на їхні кошти було збудовано концертну залу для музичної школи № 1.

Реалізувати ідею допомагали комунальники. Працівники «Облсвітла» проклали під землею 150 метрів кабелю, відремонтували старі та встановили нові опори для придбаних світильників.

У скільки обійшовся такий подарунок, спонсори казати не хочуть. Головне, зазначають, що тепер чернігівцям гуляти сквером не страшно. А от якби кожен підприємець встановив у Чернігові по ліхтарю, наскільки світлішим одразу стало б наше місто?

http://vid.cn.ua/content/view/9405/65/
 

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 07:53

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 29 листопада по 8:00 30 листопада 2021 року

Капітальні інвестиції в Чернігівській області в січні–вересні 2021 року

Капітальні інвестиції в Чернігівській області в січні–вересні 2021 року 07:45

У січні–вересні 2021р. на розвиток економіки Чернігівщини використано 4,2 млрд.грн капітальних інвестицій. Майже всі вони (99% загального обсягу) вкладені в матеріальні активи.

У яких громадах Чернігівщини є поліцейські станції? МАПА

У яких громадах Чернігівщини є поліцейські станції? МАПА 07:27

За ініціативи начальника Головного управління Нацполіції у Чернігівській області Володимира Нідзельського розроблений унікальний проєкт – інтерактивна карта поліцейських станцій у територіальних громадах Чернігівщини.

Джеймс Мейс: читаємо та шануємо

Джеймс Мейс: читаємо та шануємо 07:22

Чому Україна стала близькою для Мейса? Чому саме цій людині з іншого континенту та культурного середовища судилося стати одним з перших, хто на високому науковому рівні розповів Україні та світові про трагедію Голодомору? Чому ми мусимо читати публіцистику Мейса знову і знову?

30 листопада - який день, свято та прикмети

30 листопада - який день, свято та прикмети 07:19

У цей день світ відзначає день свійських тварин, день слонів "Слоновін", день захисту інформації, день пам'яті жертв застосування хімічної зброї, міжнародний день "Міста за життя".