Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 7 лютого, 02:15:34

Колишнього міліціонера за “домашнє рукоприкладство” засуджено до 60 годин громадських робіт

16.10.2013   08:13Агенцiя

Прокуратурою м.Чернігова підтримано державне обвинувачення щодо колишнього міліціонера, який у жовтні минулого року, ще перебуваючи на службі в органах внутрішніх справ, побив свою колишню дружину. Конфлікт виник через небажання екс-чоловіка виселятися з помешкання, яке є приватною власністю жінки.

perevodchasov

perevodchasov

У результаті побиття їй було нанесено тілесні ушкодження, які, за висновком судово-медичної експертизи, належать до категорії легких з короткочасним розладом здоров’я.

Досудове розслідування проводив слідчий прокуратури.

Своєї вини підсудний не визнавав, стверджуючи, що ушкодження жінка отримала від падіння, до якого він не причетний. Але ці твердження були спростовані зібраними доказами.

Екс-міліціонера засуджено до 60 годин громадських робіт.


Прес-служба прокуратури м. Чернігова
 

Останні новини Чернігівщини

СБУ повідомила про заочну підозру жителю Чернігівщини, який воює на боці рф

СБУ повідомила про заочну підозру жителю Чернігівщини, який воює на боці рф 14:21

Служба безпеки зібрала доказову базу на ще одного зрадника, який добровільно перейшов на бік ворога та воює проти Сил оборони.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:58

Протягом минулої доби зареєстровано 1 надзвичайну ситуацію техногенного характеру та 8 небезпечних подій, а саме: 8 пожеж. Внаслідок цих подій загинуло 5 осіб та 3 особи постраждали.

Поліція розслідує обставини смертельної ДТП у Корюківському районі 10:21

5 лютого, близько 14:30, до поліції надійшло повідомлення про те, що на автодорозі Чернігів-Мена-Сосниця-Гремʼяч сталась ДТП.

6 лютого: цей день в Україні і світі 08:46

День 1444 Російська агресія - Day 1444 Russian aggression