У Прилуках затримано двох чоловіків, які намагалися відбитись кулаками від сплати рахунку
Близько 16 години на пульт централізованого спостереження надійшов тривожний сигнал з міського кафе, куди негайно був направлений наряд групи затримання Державної служби охорони при Прилуцькому міськвідділі УМВС.
— Прибувши на місце виклику, держохоронці виявили двох чоловіків у стані сильного алкогольного сп’яніння, які супроводжували свій відпочинок нецензурною лайкою та агресивною поведінкою, — розповідає виконуючий обов’язки начальника управління Державної служби охорони при УМВС України в Чернігівській області підполковник міліції Ігор Магдибор. — Зі слів працівників закладу стало відомо, що перебравши зі спиртним, правопорушники почали чіплятися до відвідувачів закладу. А коли вони ще й відмовилися сплачувати рахунок, адміністратор кафе одразу ж натиснула тривожну кнопку. На зауваження працівників міліції чоловіки відреагували неадекватно й намагалися вчинити бійку: почали кидатись більярдними киями та шарами. Тож завдяки оперативному реагуванню правопорушники були затримані.
Для з’ясування обставин даної події «відвідувачів кафе» було доставлено в Прилуцький міський відділ внутрішніх справ. Проводиться перевірка.
Ірина БОНДАРЧУК, інспектор УДСО при УМВС України в Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
На Чернігівщині видалено понад 20 тонн безхазяйних пестицидів 11:43
У листопаді на території області проведено комплекс робіт з видалення безхазяйних та непридатних до використання хімічних засобів захисту рослин (ХЗЗР). За результатами заходів утилізовано понад 20 тонн отруйних речовин.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:40
Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 3 дорожньо-транспортні пригоди та 2 пожежі. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 2 особи постраждали.
Чернігів розширив соціальні послуги для сімей із дітьми завдяки проєкту ЮНІСЕФ 11:31
8 грудня в Чернігові відбулося засідання Координаційної ради з реалізації Стратегії забезпечення права кожної дитини на зростання в сімейному оточенні на 2024–2028 роки.
11 грудня: цей день в Україні і світі 09:22
День 1387 Російська агресія - Day 1387 Russian aggression