Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу
Довідка про основні надзвичайні ситуації техногенного, природного та іншого характеру на території Чернігівської області з 08 години 14 жовтня по 08 годину 15 жовтня 2013 року
МНС
Протягом доби зареєстровано 3 пожежі в житловому секторі. Врятовано 1 людину.
1. Пожежа в житловому секторі - Носівський район, с. Тертишники - О 17 год. 50 хв. сталася пожежа житлового будинку. Вогнем знищено перекриття на площі 5 кв.м, пошкоджено майно. Ймовірна причина - коротке замикання електромережі. Збитки встановлюються. Врятовано матеріальних цінностей на суму 70 000 грн.
2. Пожежа в житловому секторі - Сосницький район, с. Лави - О 19 год. 30 хв. сталася пожежа грубих кормів. Вогнем знищено 1 т соломи. Ймовірна причина - підпал. Збиток - 450 грн. Врятовано матеріальних цінностей на суму 30 000 грн.
3. Пожежа в житловому секторі - Чернігівський район, с. Рудка - О 02 год. 13 хв. сталася пожежа житлового будинку. Вогнем знищено покрівлю та перекриття на площі 10 кв.м. Ймовірна причина - необережне поводження з вогнем гр. Ш., 1975 р.н. Збитки встановлюються. Врятовано гр. Ш. та матеріальних цінностей на суму 150 000 грн.
Інші повідомлення:
14.10.2013 року продовжувались пошуково-рятувальні роботи в с. Свердловка, Коропського району. Для проведення робіт залучалися особовий склад та техніка УДСНС (3 особи, 1 од. техніки, 1 човен) та УМВС (1 особа, 1 од. техніки). Пошуки будуть продовжені з 08 год. 00 хв. 15.10.2013 року.
Останні новини Чернігівщини
Координація служб для пропуску льодоходу та паводків у Чернігові 09:39
4 березня під головуванням заступника Чернігівського міського голови Віктора Геращенка відбулося засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, присвячене підготовці до пропуску льодоходу, весняної повені та паводків у 2026 році.
За розтрату 2,8 млн грн бюджетних коштів на ремонті доріг судитимуть в.о. начальника УЖКГ 09:32
Прокурори Чернігівської обласної прокуратури направили до суду обвинувальний акт стосовно в.о начальника УЖКГ однієї з міських рад Чернігівської області. Їй інкримінують розтрату чужого майна шляхом зловживання службовим становищем, вчинену в особливо великих розмірах, в умовах воєнного стану (ч. 5 ст. 191 КК України)
На Чернігівщині затверджено Регіональний план управління відходами до 2033 року 09:31
Розпорядженням начальника ОВА В'ячеслава Чауса від 2 березня поточного року № 414 затверджено Регіональний план управління відходами в області до 2033 року.
Підтримка освіти і медицини на Чернігівщині: укриття, техніка, швидкі 09:30
Чернігівщина — регіон, який щодня живе в умовах підвищеної безпекової загрози через близькість до кордону з країною-агресором. Відтак системна та довгострокова підтримка громад залишається критично важливою.
5 березня: цей день в Україні і світі 09:23
День 1471 Російська агресія - Day 1471 Russian aggression