Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 11 квітня, 21:27:04

Неправдиві відомості у документах на вантаж – причина правопорушення

15.10.2013   07:15

Фахівці управління боротьби з контрабандою та митними правопорушеннями Чернігівської митниці Міндоходів викрили факт незаконного ввезення в Україну партії продуктів харчування. Порушення виявили у результаті проведених аналітично-пошукових заходів.

“Нові Яриловичі”

“Нові Яриловичі”

Вантаж затримали у пункті пропуску “Нові Яриловичі”. Транспортний засіб під керуванням латвійського перевізника перевозив понад 18 тонн замороженої свинячої печінки виробництва Німеччини. Вантаж слідував з Латвії на адресу української фірми. У пункті пропуску провели вибірковий контроль. Відкривши причеп вантажного автомобіля побачили, що заявлений у документах вантаж знаходиться тільки у 4-х палетах, які розташовані безпосередньо біля дверей. У решті палетів – зовсім інший продукт.

Для подальшої ретельної перевірки вантаж доставили до Чернігова. Після повного розвантаження, перерахунку та зважування встановили, що у 16-ти інших палетах знаходяться тушки курятини. Таким чином наявний в автомобілі вантаж повністю суперечить інформації, що вказана у товаросупровідних документах.

Порушення кваліфіковано за ст. 483 (ч.1) Митного кодексу України “Переміщення або дії, спрямовані на переміщення товарів через митний кордон України з приховуванням від митного контролю”. Вартість вантажу буде встановлена після проведення відповідної експертизи. Санкції за дане порушення передбачають накладення штрафу у розмірі 100% вартості предметів правопорушення та їх конфіскацію. Остаточне рішення прийматиме суд.
 

Останні новини Чернігівщини

Поліція документує наслідки атак росіян на Чернігівщині 11:34

Вчора та сьогодні ворог вкотре атакував Чернігівську область безпілотниками. Інформація про постраждалих не надходила.

У Чернігові діти навчалися мінної безпеки через інтерактивну гру разом із Псом Патроном

У Чернігові діти навчалися мінної безпеки через інтерактивну гру разом із Псом Патроном 11:27

У Чернігові 4 квітня 2026 року за підтримки ЮНІСЕФ відбувся інтерактивний захід для дітей та їхніх батьків «Патруль пригод». Подію приурочили до Міжнародного дня просвіти з питань мінної безпеки.

Тил, що пахне паскою: 350 пасок для захисників від родинної пекарні «Паляниця» на Чернігівщині

Тил, що пахне паскою: 350 пасок для захисників від родинної пекарні «Паляниця» на Чернігівщині 11:05

Поки він боронить Україну на передовій, вона щодня тримає свій маленький, але важливий фронт у рідному селі. Ця історія про родину Могильних, які започаткували власну справу після деокупації рідного села і продовжують її розвивати попри війну.

Надзвичайні події в області за останню добу 10:24

Протягом минулої доби зареєстровано 2 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 1 пожежу. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.

Чернігівщина у трійці лідерів цифрової трансформації серед прифронтових областей: підбито підсумки Індексу за 2025 рік 10:23

Державні послуги мають працювати непомітно, а інтернет — бути в кожному селі. Міністерство цифрової трансформації оприлюднило результати вимірювання рівня цифровізації регіонів за 2025 рік.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини