Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 10 квітня, 14:26:38

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

12.10.2013   11:56

Довідка про основні надзвичайні ситуації техногенного, природного та іншого характеру на території Чернігівської області з 08 години 11 жовтня по 08 годину 12 жовтня 2013 року

МНС

МНС

Протягом доби зареєстровано 2 пожежі в житловому секторі.
 
1. Пожежа в житловому секторі Носівський район, с. Ганнівка О 21 год. 34 хв. сталася пожежа житлового будинку. Вогнем пошкоджено перекриття на площі 5 кв. м. Причина - неправильне влаштування та несправність нагрівальних печей та димарів. Збиток - 500 грн. Врятовано матеріальних цінностей на суму -  80000 грн.
 
2. Пожежа в житловому секторі Корюківський район, с. Охрамієвичі О 03 год. 50 хв. сталася пожежа сінника. Вогнем знищено сінник та 5 т грубих кормів. Причина пожежі встановлюється. Збиток - 8000 грн. Врятовано матеріальних цінностей на суму 100000 грн.
 
 
Інші повідомлення:
 
11.10.2013 року продовжувались пошуково-рятувальні роботи в с. Свердловка, Коропського району. Для проведення робіт залучалися особовий склад та техніка УДСНС (4 особи, 1 од. техніки, 1 човен) та УМВС (1 особа, 1 од. техніки). Пошуки  будуть продовжені з 08 год. 00 хв. 12.10.2013 року.
 

Останні новини Чернігівщини

Поліція документує наслідки атак росіян на Чернігівщині 11:34

Вчора та сьогодні ворог вкотре атакував Чернігівську область безпілотниками. Інформація про постраждалих не надходила.

У Чернігові діти навчалися мінної безпеки через інтерактивну гру разом із Псом Патроном

У Чернігові діти навчалися мінної безпеки через інтерактивну гру разом із Псом Патроном 11:27

У Чернігові 4 квітня 2026 року за підтримки ЮНІСЕФ відбувся інтерактивний захід для дітей та їхніх батьків «Патруль пригод». Подію приурочили до Міжнародного дня просвіти з питань мінної безпеки.

Тил, що пахне паскою: 350 пасок для захисників від родинної пекарні «Паляниця» на Чернігівщині

Тил, що пахне паскою: 350 пасок для захисників від родинної пекарні «Паляниця» на Чернігівщині 11:05

Поки він боронить Україну на передовій, вона щодня тримає свій маленький, але важливий фронт у рідному селі. Ця історія про родину Могильних, які започаткували власну справу після деокупації рідного села і продовжують її розвивати попри війну.

Надзвичайні події в області за останню добу 10:24

Протягом минулої доби зареєстровано 2 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 1 пожежу. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.

Чернігівщина у трійці лідерів цифрової трансформації серед прифронтових областей: підбито підсумки Індексу за 2025 рік 10:23

Державні послуги мають працювати непомітно, а інтернет — бути в кожному селі. Міністерство цифрової трансформації оприлюднило результати вимірювання рівня цифровізації регіонів за 2025 рік.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини