Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 1 грудня, 12:49:21

За минулу добу органами внутрішніх справ Чернігівської області розкрито

10.10.2013   09:52

За минулу добу органами внутрішніх справ області по 31 кримінальному правопорушенню особи, які їх скоїли, встановлені, з них:

1 пограбування, 13 крадіжок індивідуального майна, 1 зберігання наркотиків, 1 незаконне поводження зі зброєю, 15 інших кримінальних правопорушень.

За порушення громадського порядку в Чернігівській області складено 257 адмінпротоколів, 98 – за розпиття алкогольних напоїв в громадських місцях.

Співробітниками ДАІ області за управління автотранспортом у стані алкогольного сп’яніння затримано 25 водіїв, складено 158 адміністративних протоколів за порушення правил безпеки дорожнього руху.

Останні новини Чернігівщини

Поліція затримала водія, який спричинив смертельну ДТП у Ніжині 12:45

Ніжинські поліцейські затримали водія легковика, який допустив наїзд на двох жінок-пішоходів на пішохідному переході в Ніжині. Внаслідок ДТП одна жінка загинула, а друга зазнала травм.

Інженера з технічного нагляду підозрюють у службовій недбалості зі збитками понад 300 тис. грн

Інженера з технічного нагляду підозрюють у службовій недбалості зі збитками понад 300 тис. грн 12:41

За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру інженеру з технічного нагляду у службовій недбалості, що спричинило тяжкі наслідки (ч. 2 ст. 367 КК України).

 Двоє постраждалих внаслідок атаки рф на Чернігівщину. Розпочато кримінальні провадження

Двоє постраждалих внаслідок атаки рф на Чернігівщину. Розпочато кримінальні провадження 12:37

За процесуального керівництва Чернігівської обласної та Козелецької окружної прокуратур розпочато досудові розслідування у кримінальних провадженнях за фактами воєнних злочинів (ч. 1 ст. 438 КК України).

Учителька математики з Чернігова Світлана Петренко стала переможницею національної премії «Вчитель року 2025» 12:36

У Чернігівській області визначили переможницю національної премії Goncharenko Centre’s Teachers Award. «Вчителькою року 2025» стала Світлана Петренко — учителька математики та заступниця директора Чернігівського ліцею №12. Саме вона отримала найбільшу підтримку за результатами відкритого голосування.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:49

Протягом минулої доби зареєстровано 2 небезпечні події, а саме: 2 пожежі.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини