Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 1 квітня, 10:08:53

Набрав чинності вирок у справі про замах на життя вагітної жінки в Борзні

08.10.2013   07:32

Апеляційний суд Чернігівської області залишив без змін вирок Ніжинського міськрайонного суду у кримінальному провадженні стосовно колишнього працівника міліції, який скоїв замах на вбивство вагітної жінки.

Нагадаємо, що екс-майора міліції засуджено до 14 років позбавлення волі  та конфіскації майна. У березні поточного року  36-річний мешканець м. Борзна, перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, з корисливих мотивів скоїв замах на життя вагітної 21-річної жінки, в результаті чого постраждала отримала тяжкі поранення та втратила майбутню дитину.

«Суд визнав зібрані досудовим слідством докази – беззаперечними. Він залишив без змін вирок суду першої інстанції, відхиливши апеляційні скарги обвинуваченого і його захисника», – зазначила державний обвинувач у справі, начальник відділу прокуратури області Тетяна Варуша.

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині реалізують великий кліматичний проєкт у рамках програми ЄС «Horizon Europe» 09:48

У Чернігові відбулося установче засідання у рамках проєкту «Чернігів за кліматичні дії та сталу трансформацію». Захід відбувся на базі Національного університету «Чернігівська політехніка».

У Ніжині поліцейські оперативно встановили та затримали підозрювану в пограбуванні літньої жінки 09:23

Оперативники Ніжинського районного управління поліції «за гарячим слідом» встановили та розшукали зловмисницю, яка пограбувала 84-річну жінку та втекла.

01 квітня: цей день в Україні і світі

01 квітня: цей день в Україні і світі 08:22

День 1498 Російська агресія - Day 1498 Russian aggression

Про стан прибирання міста та подальші завдання — за підсумками наради 17:21

На щотижневій загальноміській нараді 31 березня начальник комунального підприємства «Муніципальна варта» Ігор Дєдіков прозвітував про результати інспектування території міста.

Чернігівські самбісти вибороли призові командні місця на всеукраїнському чемпіонаті 16:33

Цими вихідними у Києві відбувся чемпіонат України з бойового самбо серед усіх вікових груп у розділі «Класік».

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини