Чернігів: ліквідовано умовну пожежу одного з корпусів ПАТ “ЧеЗаРа”
З метою практичного відпрацювання спільних дій підрозділів обласного Управління ДСНС та обслуговуючого персоналу промислових об’єктів щодо ліквідації можливих пожеж і надзвичайних подій, 2 жовтня на території Чернігівського підприємства “ЧеЗаРа” проводились тактико-спеціальні навчання.
За легендою, о 10:50 в одному з виробничих корпусів виникла пожежа і вогонь перекинувся на дах будівлі. Черговий персонал, добровільна пожежна дружина об’єкту оперативно викликали підрозділи пожежно-рятувальної служби Чернігова та організували евакуацію працівників.
Оскільки ПАТ “ЧеЗаРа” відноситься до потенційно-небезпечних об’єктів, до місця умовної пожежі за сигналом тривоги прибули п’ять відділень на пожежних автоцистернах та дві автодрабини підрозділів служби “101”, розгорнув роботу штаб з ліквідації надзвичайної події. Встановивши пожежні автомобілі на гідранти, рятувальники по автодрабині піднялись на дах корпусу та ліквідували умовну пожежу.
Керівництвом навчань було зазначено, що поставлені завдання з ліквідації умовної пожежі персоналом ПАТ “ЧеЗаРа” та рятувальниками Управління ДСНС в області були відпрацьовані в повному обсязі та на високому рівні.
Останні новини Чернігівщини
Крістіна Опанасенко — бронзова призерка Кубка Європи з дзюдо серед юніорів у Познані 13:24
У Познані (Польща) завершився Кубок Європи з дзюдо серед юніорів до 21 року - Poznan Junior European Cup 2026.
Поліцейський з Чернігівщини став чемпіоном України з кікбоксингу 12:26
Наприкінці березня в Києві відбувся Чемпіонат України з кікбоксингу ISKA. Він зібрав близько 700 спортсменів з 22 областей України. Водночас ці змагання стали відбірковим етапом до Чемпіонату Європи та Чемпіонату світу, що відбудуться цього року в Німеччині та Іспанії відповідно.
Маємо спільними зусиллями забезпечити безперебійний зв’язок в обласному центрі: Сергій Зенченко – на зустрічі з мобільними операторами та комунальниками 11:44
Стабільна робота екстрених служб та критичної інфраструктури обласного центру, а, як наслідок, і безпека чернігівців, особливо у разі тривалих відключень світла, залежить від безперебійної роботи мобільного зв’язку та інтернету.
Поліція Чернігівщини інформує: з 1 квітня встановлено нерестову заборону на вилов водних біоресурсів 11:22
З метою створення сприятливих умов для природного відтворення водних біоресурсів відсьогодні на переважній більшості рибогосподарських водних об’єктів України розпочинається традиційна весняно-літня нерестова заборона.
Ігор Соловей — призер міжнародного турніру зі стрільби у Вроцлаві 10:47
У польському Вроцлаві завершились міжнародні змагання зі стрільби кульової 15TH GRAND PRIX OF WROCŁAW AND LOWER SILESIA, що тривали з 25 по 29 березня.