Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 15 серпня, 01:52:29

Кількість перевірок на Чернігівщині зменшується

01.10.2013   12:27

Фахівцями Головного управління Міндоходів у Чернігівській області протягом січня-серпня цього року проведено 820 планових та позапланових документальних перевірок. А це на 10% менше, ніж за аналогічний період минулого року. За результатами перевірок донараховано до бюджету 37 мільйонів гривень.

Підрозділами податкового та митного аудиту області протягом 8 місяців забезпечена сплата донарахованих сум в розмірі 28,5 мільйонів гривень, що на 8,3 мільйона гривень більше минулого року.

Крім того, перевірками упереджено безпідставне відшкодування ПДВ та забезпечено економію бюджетних коштів у сумі 1,8 мільйонів гривень. Контролюючи діяльність збиткових  підприємств у 2013 році зменшено  від`ємне значення об’єкту оподаткування податком на прибуток на 8,3 мільйона гривень, що дозволило упередити несплату податку на прибуток у наступних податкових періодах майже на 1,6 мільйона гривень.

Тенденція щодо зменшення кількості перевірок бізнесу буде продовжуватися і у четвертому кварталі 2013 року. Такі підходи до податкового контролю сприятимуть гармонізації відносин з платниками та уникненню зайвого втручання у діяльність сумлінних платників податків.

Останні новини Чернігівщини

Отримано чергову партію генераторів для посилення енергетичної стійкості 16:14

Чернігівська територіальна громада отримала партію генераторів для посилення енергетичної стійкості міста. 17 генераторів потужністю від 50 до 200 кВт будуть розподілені між підприємствами критичної інфраструктури та соціальними об’єктами громади.

Поліцейські Чернігівщини нагадують громадянам правила безпечного відпочинку біля водойм 15:33

Інспектори ювенальної превенції спільно з поліцейськими водної поліції Чернігівщини провели профілактичний захід поблизу водойм у Чернігові.

Від 100 тисяч на старті до 2,5 мільйона гривень на розвиток: програма «Власна справа» оновлює можливості для підприємців 15:12

Про нові умови отримання грантів, зміни в законодавстві та практичні питання участі у програмі «Власна справа» говорили під час чергової зустрічі в межах платформи «Діалог влади та бізнесу».

У Чернігові завершено заміну ділянки тепломережі на вул. М. Загривного 14:28

Випробування на міцність тепломережі по цій вулиці цьогоріч не пройшли — щорічна перевірка тиском виявила витік.

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за добу 13:58

Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 8 пожеж.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини