Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 14 червня, 21:32:53

Прокуратура контролює хід досудового розслідування за фактом одержання 3 тис. доларів США та майже 11,5 тис. грн. неправомірної вигоди

13.09.2013   12:23

Прокуратура Чернігівської області здійснює процесуальне керівництво досудовим розслідуванням у кримінальному провадженні, розпочатому за ознаками злочину, передбаченого ч. 4 ст. 368 Кримінального кодексу України (одержання службовою особою, яка займає відповідальне становище, неправомірної вигоди) стосовно керівника одного з районних відділів Держземагентства в області.

Підозрюваний  протягом квітня-липня поточного  року одержав неправомірну вигоду на загальну суму 3 тис. доларів США та майже 11,5 тис. грн. за перевірку та погодження ним технічної землевпорядної документації, надання відомостей з Державного земельного кадастру, висновків про наявні обмеження у використанні земельних ділянок.

Днями старшим  слідчим СУ УМВС України в Чернігівській області посадовцю вручено повідомлення про підозру.

Досудове розслідування  по даному кримінальному провадженню  триває.

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові презентували поетичну збірку та виставку картин Оксани Рудич 11:56

У Чернігові відбулася презентація нової поетичної збірки "Трансформація" та виставки живопису чернігівки Оксани Рудич, яка є психхологинею у Збройних силах України.

Нічна атака на Чернігівщину: пошкоджено відбудований ліцей та цивільну інфраструктуру

Нічна атака на Чернігівщину: пошкоджено відбудований ліцей та цивільну інфраструктуру 09:48

Цієї ночі ворог масовано атакував селище Михайло-Коцюбинське – 4 вибухи.

Надзвичайні події в області за останню добу 09:39

Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 5 пожеж. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.

Обирати майбутнє свідомо: у Чернігові відбувся Форум кращих практик профорієнтаційної роботи 09:03

У Чернігові 11 червня відбувся Форум кращих практик профорієнтаційної роботи у Чернігівській міській територіальній громаді. Захід об’єднав усіх учасників профорієнтаційного процесу міста: представників освітянської спільноти, учнів та учениць, місцевого бізнесу, партнерських організацій і влади.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини