Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 15 червня, 12:42:22

Переможці конкурсу квітів і плодів “Щастя краси” отримали свої нагороди

13.09.2013   07:55

Секретар Чернігівської міської ради Олег Шеремет привітав переможців загальноміського свята-ярмарку та огляду-конкурсу квітів і плодів “Щастя краси”, що відбувся 24 серпня в Центральному парку культури і відпочинку.

Пам’ятними дипломами нагороджені:

– у номінації “Промислові підприємства”:

І місце
Галіч Валентин Сергійович – директор ЗАТ “Чернігівський молокозавод”,

ІІ місце
Бас Анна Олексіївна – генеральний директор ПАТ “Чернігівська взуттєва фабрика “Берегиня”,
Євсієнко Володимир Олександрович – голова правління ПАТ “Завод металоконструкцій і металообробки”,

ІІІ місце
Кондратенко Володимир Миколайович – голова правління ПАТ “Чернігівська макаронна фабрика”,
Ніколаєнко Микола Іванович – голова правління ПАТ “Чернігівський хлібокомбінат”,
Роговий Анатолій Миколайович – голова правління ВАТ “Домобудівник”;

– у номінації “Підприємства малого та середнього бізнесу”
Конечний Олексій Акіндинович – директор “ВПК Сервіс”;


– у номінації “Органи державної влади та місцевого самоврядування”:

І місце
Бойко Юрій Іванович – начальник управління охорони здоров’я Чернігівської міської ради (об’єднана композиція закладів охорони здоров’я міста),

ІІ місце
Васюта Олег Павлович – начальник управління культури Чернігівської міської ради (об’єднана композиція закладів культури міста);


– у номінації “Комунальні підприємства та державні установи”:

І місце
Трегубова Людмила Анатоліївна – директор КЗ “Обласна станція юних натуралістів”,

ІІ місце
Давидов В’ячеслав Володимирович – директор комунального закладу “Позашкільний навчальний заклад “Центр роботи з дітьми та молоддю за місцем проживання” Чернігівської міської ради,

ІІІ місце
Коржов Олег Анатолійович – начальник КП “Чернігівське тролейбусне управління” Чернігівської міської ради,
Приходько Валентин Володимирович – директор ЧД УДППЗ “Укрпошта”;


– у номінації “Фірми, що спеціалізуються на вирощуванні та продажу квітів”:
Санковський Ігор Мечиславович – директор ТОВ “Епіцентр К”,
Дімов Сергій Афанасійович – директор ТОВ “Ірбіс-ЛТД”;


– у номінації “Загальноосвітні навчальні заклади”:

І місце
Хатимирська Людмила Анатоліївна – директор ЗНЗ № 9,

ІІ місце
Ярошенко Олександр Сергійович – директор ЗНЗ №18,
Ховрич Наталія Якимівна – директор ЗНЗ №35,

ІІІ місце
Юрченко Олександр Павлович – директор ЗНЗ №5,
Жовтопляс Олена Іванівна – директор ліцею №15;


– у номінації “Дошкільні навчальні заклади”:

І місце
Примакова Наталія Ярославівна – завідуюча ДНЗ №58,

ІІ місце
Ярмоленко Тетяна Петрівна – завідуюча ДНЗ №36,
Нікітченко Світлана Володимирівна – завідуюча ДНЗ №1,

ІІІ місце
Луговська Олена Миколаївна – завідуюча ДНЗ №4,
Примачок Тетяна Василівна – завідуюча ДНЗ №22;


– у номінації “Вищі навчальні заклади усіх рівнів акредитації та професійно-технічні училища”:

І місце
Копистко Тамара Миколаївна – директор Чернігівського професійного ліцею побуту,

ІІ місце
Носко Микола Олексійович – ректор Чернігівського національного педагогічного університету,
Казимир Володимир Вікторович – в.о. ректора Чернігівського державного інституту економіки та управління,

ІІІ місце
Шкарлет Сергій Миколайович – ректор Чернігівського державного технологічного університету,
Гавриленко Михайло Михайлович – директор Державного професійно-технічного навчального закладу “Чернігівський професійний будівельний ліцей”;


– у номінації “Вуличні комітети”:

І місце
Велігорський Володимир Федорович – заступник голови Новозаводської районної у місті Чернігові ради (об’єднана композиція вуличних комітетів Новозаводської районної у місті Чернігові ради),

ІІ місце
Горбань Юрій Володимирович – голова Деснянської районної у місті Чернігові ради (об’єднана композиція вуличних комітетів Деснянської районної у місті Чернігові ради);


– у номінації “Приватні особи, у тому числі фізичні особи – підприємці”:
Справцева Антоніна Олексіївна.


Дипломом за багаторічну активну участь та вагомий внесок у популяризацію загальноміського свята-ярмарку та огляду-конкурсу квітів і плодів “Щастя краси” нагороджені:
Дорожкіна Ірина Василівна – керівник Чернігівської міської Ліги (клубу) ділових і професійних жінок,
Федорова Світлана Віталіївна – голова Чернігівського міського громадського об’єднання інвалідів “Шанс”,
Петькун Сергій Миколайович – голова Чернігівського міського товариства бджолярів-інвалідів.


Дипломом за вагомий внесок у благоустрій та озеленення Центрального парку культури і відпочинку та активну багаторічну участь у загальноміському святі-ярмарку та огляді-конкурсі квітів і плодів “Щастя краси” нагороджені:
Кривенко Володимир Григорович – начальник управління житлово-комунального господарства Чернігівської міської ради,
Собіченко Віталій Миколайович – директор комунального підприємства “Чернігівбудінвест” Чернігівської міської ради.


Дипломом за багаторічний вагомий внесок у організацію та проведення загальноміського свята-ярмарку та огляду-конкурсу квітів і плодів “Щастя краси” нагороджено
Хольченкова Володимира Єгоровича – директора комунального підприємства “Центральний парк культури та відпочинку” Чернігівської міської ради.

Колективи медичних закладів міста отримали дипломи за активну участь у створенні об’єднаної композиції закладів охорони здоров’я Чернігівської міської ради:
Жиденко Андрій Михайлович – головний лікар Чернігівської міської лікарні № 1 Чернігівської міської ради,
Стецьков Юрій Петрович – головний лікар лікарні № 4 Чернігівської міської ради,
Кухар Владислав Вікторович – головний лікар дитячої поліклініки № 1 Чернігівської міської ради,
Струц Віктор Володимирович – головний лікар дитячої стоматологічної поліклініки Чернігівської міської ради,
Фаль Володимир Петрович – головний лікар Чернігівської міської лікарні № 2 Чернігівської міської ради,
Янголь Віктор Іванович – головний лікар комунального лікувально-профілактичного закладу “Чернігівська міська лікарня № 3” Чернігівської міської ради,
Гусак Василь Іванович – головний лікар пологового будинку Чернігівської міської ради,
Якубова Ганна Василівна – головний лікар дитячої поліклініки № 2 Чернігівської міської ради,
Лістовщик Леонід Іванович – головний лікар стоматологічної поліклініки Чернігівської міської ради.

Останні новини Чернігівщини

"Чернігів стародавній": географія відвідувачів розширюється 10:22

Поступово збільшується потік відвідувачів у музейні об’єкти Національного архітектурно-історичного заповідника «Чернігів стародавній». Розширюється і їх географія.

Більше 73 мільйонів гривень дитячих коштів стягнуто на Чернігівщині

Більше 73 мільйонів гривень дитячих коштів стягнуто на Чернігівщині 09:45

Деякі боржники зневажливо ставляться до обов’язку сплачувати аліменти, а інколий навмисно приховують правдиву інформацію про розмір своїх доходів та місце проживання.

Бібліотекам у Чернігові передали нові видання Інституту національної пам’яті

Бібліотекам у Чернігові передали нові видання Інституту національної пам’яті 09:37

11 червня бібліотеки Чернігова отримали нові видання Українського інституту національної пам’яті.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 09:06

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 14 червня травня по 8:00 15 червня 2021 року.

Олександр Кодола про важливі соціально-економічні проекти для розвитку Ніжина

Олександр Кодола про важливі соціально-економічні проекти для розвитку Ніжина 08:50

14 червня відбулася щотижнева оперативна нарада.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини