Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 15 червня, 12:29:06

Керівники області привітали працівників лісу

12.09.2013   17:23

12 вересня голова обласної ради Анатолій Мельник та голова обласної державної адміністрації Володимир Хоменко взяли участь в урочистостях з нагоди Дня працівників лісу, які відбулися в Семенівському районі.

Керівники області, району та очільники лісових господарств Чернігівщини побували в ДП «Семенівський лісгосп». Тут вони оглянули сучасну техніку та зразки продукції, які виготовляють в держлісгоспі з дарів лісу. Поважні гості відвідали шкільне лісництво, де відбулася екскурсія «Екологічною стежкою» та поспілкувалися з учнями.

Після ознайомлення з роботою одного з кращих лісогосподарських підприємств Чернігівщини відбулися урочисті збори. Звертаючись до учасників заходу, голова обласної ради Анатолій Мельник зазначив, що той вагомий природний фактор, що наша область – лісовий край,  значною мірою зумовлює виробничу та соціальну інфраструктуру регіону, характер навколишнього середовища.

За словами керівника, обласною радою прийнято регіональну Програму комплексного розвитку лісового господарства Чернігівщини до 2015 року. Мета якої – визначення основних напрямків збалансованого розвитку лісового господарства області.

– Працівники лісового господарства – мудрі, дбайливі і виважені господарі, користуються заслуженою довірою та авторитетом серед жителів Чернігівщини. Про це свідчить той факт, що багатьох представників галузі люди обирають депутатами до місцевих рад різних рівнів, делегуючи повноваження по вирішенню найбільш актуальних проблем розвитку територіальних громад, – зазначив Анатолій Мельник і за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм та з нагоди професійного свята - Дня працівників лісу вручив Почесні грамоти і відзнаки обласної ради майстру лісу  Лосківського лісництва державного підприємства «Новгород-Сіверське лісове господарство» Михайлу Ворожбиті, водію Ново-Яриловицького лісництва державного підприємства «Добрянське лісове господарство» Олександру Глушаку, трактористу Семенівського лісництва державного підприємства «Семенівське лісове  господарство» Миколі Газуку, лісничому Ладанського  лісництва державного підприємства «Прилуцьке лісове господарство» Олександру Шашкову.

З вітальним словом до присутніх звернувся голова обласної державної адміністрації Володимир Хоменко і вручив Почесні грамоти, відзнаки та цінні подарунки передовикам виробництва держлісгоспів області.

Відбувся святковий концерт.

Фото Е. Асмаковського

 

Останні новини Чернігівщини

"Чернігів стародавній": географія відвідувачів розширюється 10:22

Поступово збільшується потік відвідувачів у музейні об’єкти Національного архітектурно-історичного заповідника «Чернігів стародавній». Розширюється і їх географія.

Більше 73 мільйонів гривень дитячих коштів стягнуто на Чернігівщині

Більше 73 мільйонів гривень дитячих коштів стягнуто на Чернігівщині 09:45

Деякі боржники зневажливо ставляться до обов’язку сплачувати аліменти, а інколий навмисно приховують правдиву інформацію про розмір своїх доходів та місце проживання.

Бібліотекам у Чернігові передали нові видання Інституту національної пам’яті

Бібліотекам у Чернігові передали нові видання Інституту національної пам’яті 09:37

11 червня бібліотеки Чернігова отримали нові видання Українського інституту національної пам’яті.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 09:06

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 14 червня травня по 8:00 15 червня 2021 року.

Олександр Кодола про важливі соціально-економічні проекти для розвитку Ніжина

Олександр Кодола про важливі соціально-економічні проекти для розвитку Ніжина 08:50

14 червня відбулася щотижнева оперативна нарада.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини