Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 21 червня, 01:51:08

У виправних установах на Чернігівщині насолили на зиму огірків, помідорів та кабачків

12.09.2013   15:00Агенцiя

Протягом червня – липня 2013 року в усіх установах, підпорядкованих управлінню Державної пенітенціарної служби України в Чернігівській області, проводилась підготовка квасильно-засолочних пунктів до прийому овочів врожаю 2013 року.

У серпні було відкрито «гарячий сезон» заготівлі солінь.

У Домницькому виправному центрі (№135) з власного підсобного господарства було заготовлено 1000 кг консервованих огірків, помідорів та кабачків. У Чернігівському слідчому ізоляторі з власної діляночки в 0,002 га своїми силами було заготовлено 270 кг консервованих кабачків.

Всього в установах Чернігівської області заготовлено 23, 5 тонни солінь.

Основними особливостями засолочної компанії 2013 року в установах виконання покарань Чернігівської області стали заміна звичних бочок скляними банками та використання в роботі домашніх рецептів, якими зі службами комунально-побутового забезпечення установ ділилася жіноча половина співробітників інших служб.

Підбір найоптимальніших рецептів для заготівлі солінь в установах став складним процесом, адже у кожної господині є свої маленькі секрети, тому було обрано по декілька рецептів та проводилась заготівля декількома партіями.

Соління виглядають дуже гарно, а завдяки проведеній роботі ще й смакують по-домашньому.

Прес-служба управління ДПтС України в Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

20 червня - День Святої Трійці. П’ятидесятниця

20 червня - День Святої Трійці. П’ятидесятниця 07:24

Дух Святий, за обітницею Спасителя, зійшов на апостолів у вигляді вогненних язиків, на знак того, що Він дав апостолам здатність і силу для проповіді Христового вчення всім народам.

20 червня - День медичного працівника

20 червня - День медичного працівника 07:22

День медичного працівника - свято лікарів та пацієнтів Професійне свято, нині Міжнародний День медичного працівника відзначається в третю неділю червня.

20 червня - День батька (День тата)

20 червня - День батька (День тата) 07:20

Ініціатором першого Дня батька виступила жінка Свято День батька відзначають у третю неділю червня.

20 червня - Всесвітній день біженців

20 червня - Всесвітній день біженців 07:18

Протягом багатьох років різні країни та регіони відзначали власні пам’ятні дні й навіть тижні, присвячені біженцям. Одним з найвідоміших вважається День африканських біженців, який відзначається в кількох країнах 20 червня.

АНОНСИ ПОДІЙ