Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 21 червня, 12:57:07

Новий молодіжний проект стартував на Чернігівщині

12.09.2013   14:47Агенцiя

Посилити організаційні та професійні здібності молодих лідерів брати на себе активну роль в просуванні відкритого громадянського суспільства на Чернігівщині - таку мету має представлений новий проект громадської організації «Чернігівський Центр Прав Людини».

Експерти проекту розповіли про заплановану діяльність на прес-конференції, яка пройшла 11 вересня 2013 року в експертному клубі «Чиста Політика».

У своєму виступі керівник проекту Сергій Нестеренко відзначив, що діяльність проекту охопить всі райони Чернігівської області і саме в розвитку активної громадянської позиції молоді і полягає суть проекту.

Олексій Француз, експерт проекту, пояснив чому саме було обрано такі методи активізації молоді як дистанційне навчання через Інтернет та серії тренінгів, а також обмін досвідом. Адже залучаючи молодь, ми повинні думати на крок вперед і вже зараз використовувати ті технології, які на сьогодні ще є досить новими, але завтра стануть простим сьогоденням.

В чому полягає суть дистанційного  навчання розповів присутнім Олександр Дрозд, експерт з інформаційно-комунікаційних технологій: «Це не просто наявність освітньої інформації на сайті, а поетапне навчання, яке проводиться відповідним викладачем і розроблено на основі методики викладання певного курсу».

Підсумовуючи, керівник Чернігівського Центру Прав Людини Олександр Підгорний зазначив, що даний проект є лише початком у довгостроковій перспективі розвитку молодіжного руху як на Чернігівщині, так і в Україні. І практичний досвід Естонії у цій сфері допоможе нашій молоді успішно розвиватись та інтегруватись у європейську спільноту.   

Діяльність проходить за підтримки МЗС Республіки Естонія.

Дмитро Підгорний
Чернігівський Центр Прав Людини

Останні новини Чернігівщини

Смачні рецепти вихідного дня: як приготувати курку в рукаві для запікання 11:51

Винахідник рукавів для запікання — справжній геній. Адже це кухонне пристосування максимально спростило процес приготування страв і позбавило господинь від подальшої необхідності вимивати духову шафу.

21 червня – День літнього сонцестояння, або справжній День Купала

21 червня – День літнього сонцестояння, або справжній День Купала 11:49

Літнє сонцестояння – це астрономічний початок літа, у цей день у Північній півкулі встановлюється найдовший день та найкоротша ніч. Подібне явище спостерігається у цей же час у грудні, коли тривають найдовша ніч і найкоротший день у році.

Гороскоп на наступний тиждень з 21 по 27 червня

Гороскоп на наступний тиждень з 21 по 27 червня 11:44

Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на наступний тиждень з 21 по 27 червня 2021 року.

21 червня - Міжнародний День Йоги

21 червня - Міжнародний День Йоги 07:41

Йога є однією з найдавніших як фізичних, так і духовних, вольових практик, яка виникла в Індії. Слово «йога» в санскриті означає приєднуватися чи об’єднуватися, символізує об’єднання тіла і свідомості.

АНОНСИ ПОДІЙ