Дуелі великого калібру
На військовому полігоні 1-ї окремої танкової бригади 8-го армійського корпусу Сухопутних військ Збройних Сил України, що у селищі Гончарівське на Чернігівщині, конкурс на кращий танковий взвод Збройних Сил України досяг свого апогею.
Напередодні учасники змагань виконали снайперську стрільбу на влучність.
Сьогодні, 3 вересня, воїни-танкісти демонстрували свою майстерність у водінні бойових машин та швидкісній стрільбі. На цьому етапі змагань кожен екіпаж долав дистанцію півтора кілометри з підступними перешкодами.
Прибувши на рубіж відкриття вогню, танкісти завантажували боєприпаси та вражали цілі за обмежений час. Перший постріл з гармати вони мали здійснити не пізніше, ніж за 20 секунд після команди на відкриття вогню.
Всього ж з озброєння танка екіпажі вражали низку цілей умовного противника серед яких зокрема: танк, безвідкатна гармата, кулеметний розрахунок і вертоліт на відстані 1400-1800 метрів з гармати та 400-800 метрів з кулемета Калашникова – танкового відповідно.
Як повідомили члени суддівського комітету конкурсу більшість танкових підрозділів вже виконали вправи зі снайперської та нічної стрільби. Попереду у конкурсантів ще випробування бойовою стрільбою взводу у наступі. Тож інтрига змагань зберігається до останнього дня.
Останні новини Чернігівщини
Освіта, здоров’я та потреби ВПО – В’ячеслав Чаус провів нараду з керівниками районів 11:06
Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус провів нараду зі своїми заступниками й керівниками районів. Обговорили поточні питання по багатьох напрямах життєдіяльності громад.
Надзвичайні події в області за останню добу 11:04
Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 7 пожеж., внаслідок небезпечних подій постраждала 1 особа.
11 березня: цей день в Україні і світі 09:02
День 1477 Російська агресія - Day 1477 Russian aggression
Нелегальні азартні ігри: у Чернігові викрито та припинено діяльність грального закладу 11:04
За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру місцевому жителю у незаконній діяльності з організації та проведення азартних ігор, за попередньою змовою групою осіб (ч. 2 ст. 203-2 КК України).
На розвиток науки у Чернігівській області у 2026 році спрямували 16,83 млн грн 10:19
Цього року за результатами державної атестації наукових установ і закладів вищої освіти Чернігівщина отримає 16,83 мільйона гривень базового фінансування науки.