Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 10 листопада, 23:29:22

За минулу добу органами внутрішніх справ Чернігівської області розкрито

08.12.2011   09:34Агенцiя

За минулу добу органами внутрішніх справ області розкрито 23 злочини, з них: 1 тяжкі тілесні ушкодження, що спричинили смерть, 1 тяжкі тілесні ушкодження, 1 грабіж, 1 крадіжка колективного майна, 6 крадіжок індивідуального майна, 1 викрадення документів, 3 тілесні ушкодження, 1 хуліганство, 1 незаконна торгівельна діяльність, 1 порушення правил охорони надр, 1 факт вилучення зброї.

Виявлено 5 фактів незаконного обігу наркотиків.

За порушення громадського порядку в Чернігівській області складено 230 адмінпротоколів, з них: 13 – за дрібне хуліганство, 83 – за порушення правил дорожнього руху.

Співробітниками БПС складено 28 адмінпротоколів.

Співробітниками ДАІ області за управління автотранспортом у стані алкогольного сп’яніння затримано 26 водіїв.

Останні новини Чернігівщини

Про готовність громад до надзвичайних ситуації – під час поїздки начальника ОВА на прикордоння 17:35

Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус разом із своїм заступником Дмитром Синенком працювали в прикордонних районах – Новгород-Сіверському та Корюківському.

З нагоди професійного свята в обласному центрі привітали працівників культури 17:14

Напередодні Дня працівників культури та майстрів народного мистецтва України, що традиційно відзначається 9 листопада, вітали представників галузі.

Сплата податків мобілізованими ФОПами, реєстрація волонтерської діяльності та інші питання до податкової – на зустрічі «Діалог влади та бізнесу» 16:31

Днями у фокусі онлайн-зустрічі – податкова тема. Зокрема, актуальні запити, які цікавлять підприємців: подання звітності у випадку блекауту, допомога податкової мобілізованим ФОПам та оподаткування волонтерської діяльності.

Ніжинські поліцейські скерували до суду обвинувальний акт щодо жінки, яка завдала співмешканцю тяжкі тілесні ушкодження 15:29

Слідчі Ніжинського районного управління поліції завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт стосовно 29-річної жінки, яка під час конфлікту завдала своєму співмешканцю ножових поранень.

Тимчасові обмеження продовжено: рішення міської комісії з питань ТЕБ та НС 14:17

7 листопада 2025 року відбулося засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини