Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 10 червня, 09:30:28

Вихованці протитуберкульозного санаторія з візитом у відповідь

24.08.2013   09:08

Після відвідин правоохоронцями дітей у санаторії діти захотіли прийти в гості до міліціонерів-кінологів та подивитись як утримують та дресирують міліцейських собак.

Працівники сектору кримінальної міліції у справах дітей УМВС України в Чернігівській області разом з інспектором кінологічного центру при УМВС у рамках оперативно-профілактичних заходів «Літо-2013» організували та провели інформаційно-профілактичні заходи в протитуберкульозному дитячому санаторії „Зелений гай".

Ця подія настільки сподобалась дітлахам, що вони звернулись до працівників кримінальної міліції у справах дітей УМВС області з проханням організувати їм екскурсію до кінологічного центру при УМВС на власні очі побачити як утримують та дресирують чотирилапих міліцейських помічників. Звісно, міліціонери пішли назустріч та організували цей захід.

Вихованцям, які завітали до Кінологічного центру, напевне, ця подія запам'ятається надовго. Адже малеча не тільки дізналася подробиці стосовно порід собак, придатних для використання на міліцейській службі, а й правила утримання та догляду за чотирилапими.

Діти захоплено спостерігали за результатами загального курсу дресирування, коли красуня на ім'я Вільма слухняно виконувала усі команди кінолога, а також впевнено долала смугу перешкод.

Крім цього, дітлахи на власні очі пересвідчилися у пошукових здібностях службових собак. Гостинні господарі продемонстрували вправу з «вибірки», тобто пошуку предмета, прихованого однією особою з групи.

Розпрощавшись з міліціонерами-кінологами діти вирушили до Чернігівського міського відділу міліції де знаходиться музей внутрішніх справ. Там хлопчики і дівчатка мали змогу послухати цікаву лекцію про історію міліції Чернігівщини. Побачити цікаві експонати, а деякі навіть потримати в руках.

Популярність подібних екскурсій до міліцейських підрозділів, які охоче відкривають двері для маленьких гостей, самі вихователі пояснюють комплексним впливом заходу на кожну дитину. Адже ця екскурсія справляє водночас як виховний, так і пізнавальний ефект, і навіть співвідноситься з окремими аспектами шкільної програми. Правоохоронці, у свою чергу, також вельми зацікавлені в такій увазі з боку юних співгромадян. Діти опосередковано усвідомлять навіть такі речі, про які їм прямо не розповідали. Когось побачене спонукає завести й собі собаку, доглядати і виховувати його. Хтось, можливо, навіть замислиться про перспективу служби в органах внутрішніх справ на посаді міліціонера-кінолога. І вже у всякому разі, у кожному дитячому серці оселиться повага до непростої і дуже потрібної праці міліціонера.

Останні новини Чернігівщини

На базі чернігівського училища відкрили інноваційний навчальний хаб автосервісу

На базі чернігівського училища відкрили інноваційний навчальний хаб автосервісу 09:08

У Чернігівському вищому професійному училищі відкрили сучасний навчальний хаб автосервісу Bosch Junior Academy. Проєкт реалізувало Бельгійське агентство з міжнародного співробітництва Enabel. Його вартість – майже 3,3 мільйона гривень.

 Понад 11 тисяч учнів Чернігівщини завершили навчання за оновленою програмою предмета «Захист України»

Понад 11 тисяч учнів Чернігівщини завершили навчання за оновленою програмою предмета «Захист України» 09:04

У закладах загальної середньої та професійної освіти Чернігівської області завершився перший повний дворічний цикл навчання випускників за оновленою програмою навчального предмета «Захист України».

10 червня: цей день в Україні і світі 08:56

День 1566 Російська агресія - Day 1566 Russian aggression

Медіабаза Чернігів зібрала місцевих медійників на День журналіста 14:57

6 червня, у День журналіста, регіональний хаб Інституту масової інформації «Медіабаза Чернігів» організував зустріч для представників місцевих редакцій.

У шести лікарнях на Чернігівщині створили сучасні відділення амбулаторної реабілітації

У шести лікарнях на Чернігівщині створили сучасні відділення амбулаторної реабілітації 14:32

У шести медичних закладах Чернігівської області з’явилися сучасні відділення амбулаторної реабілітації. Нові простори запрацювали у Городні, Козельці, Бобровиці, Куликівці, Бахмачі та Мені. Це дозволить жителям громад – як військовослужбовцям, так і цивільним чи ветеранам – отримувати якісні реабілітаційні послуги ближче до місця проживання.