Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 18 лютого, 07:27:12

На кордоні у росіянина вилучили зброю

22.08.2013   10:05

Близько 20-ї години 19 серпня в міжнародний автомобільний пункт пропуску «Нові Яриловичі» на в’їзд в Україну, під керуванням громадянина РФ Геннадія В., по смузі руху «зелений коридор» прибув легковий автомобіль марки «Jeep Grand Cherokee».

З метою недопущення незаконного переміщення через державний кордон предметів безпекової складової, припинення інших протиправних дій, виходячи з оцінки аналізу ризиків, прикордонний наряд ініціював проведення поглибленого огляду  автомобіля. Для цього автомобіль перенаправили зі смуги руху «зелений коридор» на «червоний».

Під час проведення поглибленого спільного прикордонного-митного огляду в багажному відділені автомобіля, в розібраному стані в чохлі, виявлено мисливську рушницю «ІЖ-27ЕМ». Крім того в особистих речах водія, а саме в сумці, виявлено пістолет травматичної дії МР-79-9ТМ та 8 набоїв до нього споряджених гумовими кулями.

Сума оцінки вилучених  предметів склала 6600 гривень.

Останні новини Чернігівщини

Girls Leadership Academy 6.0 / Академія лідерства для дівчат 6.0: від усвідомлення – до дій

Girls Leadership Academy 6.0 / Академія лідерства для дівчат 6.0: від усвідомлення – до дій 11:43

Проєкт “Girls Leadership Academy 6.0 / Академія лідерства для дівчат 6.0” – це простір, створений для підтримки дівчат 14-16 років із різних куточків України у розвитку лідерських навичок, розуміння себе та світу навколо.

СБУ викрила на Чернігівщині підпалювача, який на замовлення рф знищив військове авто та намагався втекти за кордон

СБУ викрила на Чернігівщині підпалювача, який на замовлення рф знищив військове авто та намагався втекти за кордон 11:33

Контррозвідка Служба безпеки викрила на Чернігівщині зловмисника, який за вказівкою куратора з рф знищив військовий автомобіль, що використовувався для забезпечення підрозділів Сил оборони України та намагався втекти з країни.

У січні 2026 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 946 мільйонів гривень податків та зборів 11:30

У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень 2026 року надійшло 946 млн грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми до обласного бюджету спрямовано 111 млн грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.

Можливості для розвитку: що пропонує громадам Чернігівщини «U-LEAD з Європою» у 2026 році 10:20

Команда Регіонального офісу «U-LEAD з Європою» у Чернігівській області представила головам громад регіону результати роботи за 2025 рік та окреслила нові можливості співпраці у 2026 році. Під час зустрічі йшлося про навчальні програми, консультаційну підтримку та нові ініціативи для розвитку громад.

Надзвичайні події в області за останню добу 09:35

Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 4 пожежі.