Ніжин: рятувальники двічі допомогли громадянам відчинити двері помешкань
18 серпня о 16:30 у м. Ніжин до міськрайонного відділу Управління ДСНС в області звернулись правоохоронці з проханням відчинити двері однієї з квартир по вул. Шевченка, 112.
Як з'ясувалося, хвора мати зачинилася зсередини і дві доби не впускала 15-річну доньку у помешкання.
Рятувальники, що прибули за викликом, по драбині піднялися через балкон на 2 поверх та відчинили двері оселі. Правоохоронці з'ясовують причини події.
А 16 серпня у будинку по вул. Подвойського мати залишила вдома немовля, а сама на кілька хвилин пішла у справах.
Проте, коли повернулась, не змогла відчинити двері, тож звернулась за допомогою до служби "101".
Об 11:36 рятувальники по пожежній автодрабині піднялись на 4-й поверх будинку та відкрили схвильованій матері двері помешкання.
Останні новини Чернігівщини
Ветеран поліції Чернігівщини Антон Душко виборов призові місця на мультиспортивних ветеранських змаганнях «ГАРТ» 09:36
Днями у столиці відбулися змагання, які об’єднали майже півтисячі ветеранів та ветеранок з усієї країни. Учасники змагалися в таких дисциплінах, як: баскетбол і регбі на кріслах колісних, волейбол сидячи, стрільба з лука, веслування на тренажері та плавання.
Жінки освоюють «чоловічі» професії… 09:34
Ця тенденція посилюється через війну та потребу у кваліфікованих кадрах. Електрогазозварник, верстатник деревообробних верстатів, водій навантажувача, водій вантажівки, оператор котельні - такі умовно «чоловічі професії» цьогоріч обрали для себе 30 жінок Чернігівського регіону.
10 грудня: цей день в Україні і світі 09:28
День 1386 Російська агресія - Day 1386 Russian aggression
Забезпечити право кожної дитини зростати в сімейному оточенні: у Чернігівський ОВА підписали Меморандум про взаєморозуміння 13:09
Щоб діти Чернігівщини зростали в родині та були забезпечені якісними соціальними, медичними, реабілітаційними та освітніми послугами, сьогодні в обласній військовій адміністрації уклали тристоронній Меморандум.
«Кожен зробив свою частину роботи, і це дозволило швидко стабілізувати ситуацію» — Геращенко про ліквідацію наслідків удару ворожого безпілотника 11:54
Сьогодні, 9 грудня, у Чернігівській міській раді відбулася традиційна щотижнева загальноміська нарада під головуванням заступника міського голови Віктора Геращенка. Участь у засіданні взяли керівники структурних підрозділів та комунальних підприємств міської ради.