Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 15 січня, 18:45:30

На Срібнянщині 3-річна дитина загинула через недбальство батьків?

16.08.2013   10:32Агенцiя

На це запитання шукають відповідь правохоронці та прокуратура Чернігівської області

За повідомленням прес-служби прокуратури Чернігівської області працівниками обласної прокуратури взято на контроль хід досудового розслідування за фактом смерті дитини у Срібнянському районі.
 
14 серпня до чергової частини Срібнянського райвідділу міліції надійшло повідомлення про смерть за місцем проживання малолітньої О., 2010 р.н.

На місце події виїжджали прокурор району Шевченко С.М. та слідчо-оперативна група Срібнянського РВ.

Згідно попереднього висновку судово-медичної експертизи, причиною смерті став інфекційно-токсичний шок внаслідок опікової хвороби.

Відомості за даним фактом внесено до Єдиного реєстру досудових  розслідувань за ознаками злочину, передбаченого  ст. 166 КК України (злісне невиконання обов’язків по догляду за дитиною). Досудове розслідування проводить Срібнянський РВ УМВС в області.

Хід розслідування прокуратурою області взято на контроль.

Також прокуратурою організовано перевірку стану здійснення органами та службами у справах дітей району контролю за виконанням батьками обов’язків по догляду за дитиною.

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 14:46

Протягом минулої доби зареєстровано 9 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 8 пожеж. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.

Інвестиція в дитинство: як мікрогрант допоміг розвитку освітнього центру «Ідея»

Інвестиція в дитинство: як мікрогрант допоміг розвитку освітнього центру «Ідея» 10:33

«Ідея» – найбільший приватний заклад позашкільної освіти в Ніжині, який являє собою безпечне, комфортне та сучасне середовище для навчання та розвитку дошкільнят і школярів.

Погоджено виплати чернігівцям, житло яких постраждало внаслідок останніх ударів рф, на суму понад 2 млн грн

Погоджено виплати чернігівцям, житло яких постраждало внаслідок останніх ударів рф, на суму понад 2 млн грн 10:31

Рішеннями виконавчого комітету Чернігівської міської ради від 15 січня погоджено чергові виплати власникам пошкоджених квартир і приватних житлових будинків унаслідок останніх ударів російської федерації по території міста Чернігова.

15 січня: цей день в Україні і світі

15 січня: цей день в Україні і світі 08:27

День 1422 Російська агресія - Day 1422 Russian aggression

Алія-Беатріс та Арес: якими рідковживаними іменами називали дітей на Чернігівщині у 2025 році 14:40

Українці дають життя, обирають імена та вірять, що кожна реєстрація народження зміцнює націю й наповнює віру в майбутнє реальним змістом.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини