Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 5 серпня, 07:18:51

Вода і населення Чернігівщини. Статистика

14.08.2013   09:51

В Україні 67% домогосподарств користуються водою для пиття та приготування їжі з мережі водопостачання, кожне четверте – з криниці, колонки у своєму дворі, 3,7% – з громадської криниці, 2,4% домогосподарств воду для пиття та приготування їжі з інших джерел (купують тощо), 1,9% – з громадської колонки.

У той же час споживають воду, яку доставляє водовіз 0,7% домогосподарств та 0,3% – з джерела, річки, озера або ставка.

За даними вибіркового обстеження умов життя домогосподарств, майже дві третини домогосподарств Чернігівщини основним джерелом води, яку вони використовують для пиття та приготування їжі, вказали мережу водопостачання, третина домогосподарств використовує воду з криниці, колонки у своєму дворі, 6,6% – з громадської криниці та 1,1% – з громадської колонки.

Серед областей Поліського економічного району найгірше забезпечені централізованим водопостачанням домогосподарства Житомирщини (30,1%), для половини домогосподарств основним джерелом води, яку вони використовують для пиття та приготування їжі, є криниця або колонка у своєму дворі.

Важливими проблемами у сфері  охорони та раціонального використання водних ресурсів є незадовільний стан мереж водопостачання і водовідведення та каналізаційних очисних споруд. За даними Деснянського басейнового управління водних ресурсів області потужність очисних споруд області у 2012р. становила 66,3 млн.м3.
 

 

Останні новини Чернігівщини

Володимир Зеленський призначив нового голову Чернігівської ОДА 14:08

Президент України Володимир Зеленський призначив головою Чернігівської обласної державної адміністрації В’ячеслава Чауса.

Обстановка на кордоні

Обстановка на кордоні 13:23

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

Пам’ятаємо про важливість вакцинації проти COVID-19

Пам’ятаємо про важливість вакцинації проти COVID-19 13:21

Вже не для кого не секрет, що людству доведеться жити із коронавірусною інфекцією тривалий час.

У пункті пропуску «Сеньківка» прикордонники виявили наркотичну речовину

У пункті пропуску «Сеньківка» прикордонники виявили наркотичну речовину 13:16

Сьогодні, близько опівночі, в пункті пропуску «Сеньківка» прикордонники відділу «Гірськ» Чернігівського загону спільно із співробітниками митної служби виявили іноземця, який намагався перемістити через кордон наркотичну речовину рослинного походження.

У Срібнянській громаді збирають ідеї проєктів для реалізації стратегії розвитку

У Срібнянській громаді збирають ідеї проєктів для реалізації стратегії розвитку 13:11

Срібнянська громада вийшла на фінішну пряму у процесі розробки стратегії розвитку до 2027 року. Наразі Робоча група визначила матрицю цілей стратегії та збирає проєктні ідеї для її реалізації стратегії.