Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 21 червня, 07:38:58

На Чернігівщині міліція заспокоїла натовп хуліганів. ФОТО

08.08.2013   14:08

В області пройшли планові командно-штабні і тактико-спеціальні навчання щодо припинення групових порушень громадського порядку та масових заворушень.

Вся територія нашої держави умовно поділена на 5 так званих оперативних зон реагування. Чернігівська область входить до Північної зони оперативного реагування № 1, до якої також відносяться Київська, Житомирська, Сумська області та місто Київ.

Навчання проходили на полігоні військової частини внутрішніх військ МВС України. На місце проведення прибули члени колегії УМВС всі керівники галузевих служб, а також начальники райвідділів та їх заступники.

Учасники навчань відпрацьовували ситуацію, коли натовп молодиків під час концерту на центральній площі міста Чернігова намагається організувати масові заворушення та вчинити порушення громадського порядку. На заклики міліції про припинення правопорушень хулігани не реагують. В цій ситуації правоохоронці змушені були застосувати методи силового реагування.

“Залізний клин” з числа працівників патрульної служби, внутрішніх військ та спецпідрозділів “Беркут” і “Сокіл” повільно, але впевнено “розрізав” натовп порушників на декілька груп, з яких потім були вилучені найактивніші учасники та підбурювачі. Решта ж учасників, залишившись без своїх “лідерів”, розпорошилися по території. Відомчі медики оперативно надавали першу допомогу умовно постраждалим правоохоронцям та футбольним фанатам.

Підводячи підсумки операції “Хвиля”, перший заступник начальника УМВС України в Чернігівській області підполковник міліції Олександр Любарець відзначив високий рівень підготовки правоохоронців Чернігівщини та висловив сподівання, що їхні вміння та навички достатні для того, щоб втримати ситуацію під контролем у екстремальній обстановці.

Останні новини Чернігівщини

21 червня - День літнього сонцестояння

21 червня - День літнього сонцестояння 07:37

День літнього сонцестояння, як правило 20 або 21 червня.

20 червня - День Святої Трійці. П’ятидесятниця

20 червня - День Святої Трійці. П’ятидесятниця 07:24

Дух Святий, за обітницею Спасителя, зійшов на апостолів у вигляді вогненних язиків, на знак того, що Він дав апостолам здатність і силу для проповіді Христового вчення всім народам.

20 червня - День медичного працівника

20 червня - День медичного працівника 07:22

День медичного працівника - свято лікарів та пацієнтів Професійне свято, нині Міжнародний День медичного працівника відзначається в третю неділю червня.

20 червня - День батька (День тата)

20 червня - День батька (День тата) 07:20

Ініціатором першого Дня батька виступила жінка Свято День батька відзначають у третю неділю червня.

АНОНСИ ПОДІЙ