Втомлений водій фури спровокував ДТП на Чернігівщині. ВІДЕО
Втома водія призвела до аварії.
На трасі Київ-Чернігів фура виїхала на зустрічну смугу, протаранила опору електромережі і перекинулася. Вантаж із причепа висипався на дорогу. Через це ледь не загинули водій і два пасажири легковика, що їхав назустріч. Від смерті людей врятували подушки безпеки. Жінку і хлопця з травмами забрала швидка. Чоловік відбувся переляком. Винуватець аварії - водій вантажівки отримав тяжкі травми.
Володимир, водій іномарки:
- Он ехал с той стороны - по правой стороне и начал, передо мной вижу съезжает в левую сторону и прямо на меня. Я отварачиваться, он тоже уже. Я думаю, что он заснул, потому что сильнее влево и прицеп начал переворачиваться.
Юрій, очевидець аварії:
- У водителя спрашивали, что произошло он говорит, что машину потянуло в сторону и вот это вот вышло. То есть он сам толком не понял что. Чесно говоря есть подозрения, что он просто уснул.
Подробности-ТВ
Останні новини Чернігівщини
У Чернігові вшанували пам‘ять жертв Голокосту 18:20
27 січня у всьому світі відзначається Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту. Саме цього дня у 1945 році був звільнений Аушвіц – один із найбільших нацистських таборів смерті.
В Україні відновлюється опитування щодо зайнятості та безробіття населення 18:16
Головне управління статистики у Чернігівській області інформує, що з 19 січня 2026 року в Україні розпочинається обстеження робочої сили – вибіркове опитування населення (домогосподарств), яке проводиться на виконання Плану державних статистичних спостережень на 2026 рік і є частиною євроінтеграційних процесів України.
За матеріалами СБУ вирок заочно отримав рашист, причетний до катувань цивільних на Чернігівщині 18:11
За доказовою базою Служби безпеки заочний вирок у вигляді 13 років позбавлення волі отримав військовослужбовець збройних сил рф, який знущався та катував цивільних на Чернігівщині.
Житель Чернігівщини втратив понад 5 тисяч гривень, купуючи зарядну станцію 18:09
Хотів придбати зарядну станцію, натомість втратив понад 5 тисяч гривень: поліція Чернігівщини закликає громадян сплачувати за товар тільки після його отримання
На Чернігівщині поліцейські оголосили підозри членам організованої злочинної групи, які організували роботу нарколабораторії промислових масштабів 16:06
Слідчі поліції Чернігівщини під процесуальним керівництвом прокуратури повідомили про підозру лідеру злочинного угруповання та трьом його спільникам, які виготовляли кілограмові партії психотропів для збуту по території України.