Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 21 червня, 06:37:21

Випускників Чернігівського юридичного коледжу розподілено на відповідні посади

08.08.2013   07:27Агенцiя

П’ятеро випускників Чернігівського юридичного коледжу ДПтС України цьогорічного випуску прибуло до управління ДПтС України в області для розподілу та призначення на відповідні посади в установи виконання покарань Волинської області.

Трьох випускників направлено до Маневицької виправної колонії №42 на посади начальників відділень соціально-виховної та психологічної служби, ще двох випускників – до Цуманської виправної колонії №84 на посади психолога відділу СПС та інспектора відділу нагляду і безпеки.

Випускникам доведено основні вимоги Кодексу етики та службової поведінки персоналу ДКВС України, основні вимоги закону України «Про засади запобігання та протидії корупції» (ст. 364, 365, 368, 369). Також наголошено на дотриманні правил дорожнього руху, правил поводження на водоймах в літній період, поводження зі зброєю.


http://vip.volyn.ua/blog/vipusknikiv-chernigivskogo-yuridichnogo-koledzhu-rozpodileno-na-vidpovidni-posadi

Останні новини Чернігівщини

20 червня - День Святої Трійці. П’ятидесятниця

20 червня - День Святої Трійці. П’ятидесятниця 07:24

Дух Святий, за обітницею Спасителя, зійшов на апостолів у вигляді вогненних язиків, на знак того, що Він дав апостолам здатність і силу для проповіді Христового вчення всім народам.

20 червня - День медичного працівника

20 червня - День медичного працівника 07:22

День медичного працівника - свято лікарів та пацієнтів Професійне свято, нині Міжнародний День медичного працівника відзначається в третю неділю червня.

20 червня - День батька (День тата)

20 червня - День батька (День тата) 07:20

Ініціатором першого Дня батька виступила жінка Свято День батька відзначають у третю неділю червня.

20 червня - Всесвітній день біженців

20 червня - Всесвітній день біженців 07:18

Протягом багатьох років різні країни та регіони відзначали власні пам’ятні дні й навіть тижні, присвячені біженцям. Одним з найвідоміших вважається День африканських біженців, який відзначається в кількох країнах 20 червня.

АНОНСИ ПОДІЙ