Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 21 квітня, 11:40:40

Незаконну діяльність “підпільної” АЗС припинили оперативники Головного управління Міндоходів у Чернігівській області

07.08.2013   07:14

“Підпільна” АЗС була розташована на території одного з автокооперативів м. Чернігова. Місцеві жителі без реєстрації в державних органах, з порушенням норм законодавства, реалізовували бензин та дизельне паливо, ввезене з Російської Федерації.

У незаконній діяльності використовувалося не зареєстроване обладнання для функціонування АЗС (пістолети, електричні насоси, ємності для зберігання палива, тощо) та два вантажопасажирські автомобілі, обладнані додатковими паливними баками.

Слідчими ГУ Міндоходів у Чернігівській області по даному факту розпочато досудове розслідування за фактом вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ст.204 КК України “Незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів”.

Із незаконного обігу вилучено 650 літрів бензину та 150 літрів дизельного палива на загальну суму близько 8 тис. грн., а також обладнання та автотранспорт.

На даний час пально-мастильні матеріали та інші предмети приєднані до кримінального провадження як речові докази.

Досудове розслідування за даними фактами триває.

Максимальне покарання – обмеження волі до 3 років.
 

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в області за останню добу 11:30

Протягом минулої доби зареєстровано 13 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 12 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 3 особи постраждали.

Поліція встановлює обставини поранення дитини у Ніжині 11:28

Вчора вдень до поліції надійшло повідомлення про те, що в місті Ніжин 12-річний хлопчик отримав поранення ноги з предмета, що схожий на травматичний пістолет.

Вражаючі результати чернігівської спортсменки на всеукраїнських змаганнях!

Вражаючі результати чернігівської спортсменки на всеукраїнських змаганнях! 11:22

З 14 до 19 квітня в Умані відбулися Кубок України та Всеукраїнські змагання серед юніорів та юніорок 2008–2009 років народження пам’яті олімпійської чемпіонки Юлії Рябчинської з веслування на байдарках і каное.

21 квітня: цей день в Україні і світі 09:19

День 1518 Російська агресія - Day 1518 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини