Міліціонери відвідали дітей у протитуберкульозному дитячому санаторії
Мешканцям оздоровчого закладу правоохоронці розповіли, як не стати жертвою злочину, а також правила безпечної поведінки на воді та в побуті.
Працівники сектору кримінальної міліції у справах дітей УМВС України в Чернігівській області разом з інспектором кінологічного центру при УМВС та Управління освіти та науки Чернігівської обласної державної адміністрації у рамках оперативно-профілактичних заходів “Літо-2013” організували та провели інформаційно-профілактичні заходи в протитуберкульозному дитячому санаторії „Зелений гай”, що знаходиться в Чернігові по вулиці Олександра Верені.
Звістка про зустріч з правоохоронцями ще напередодні облетіла табір та стала предметом жвавого обговорення відпочиваючими, тож побачивши людей у формі та ще й з службовою собакою, діти швиденько, але організовано, побігли займати місця на центральному майданчику табору.
Хлопчики й дівчатка з нетерпінням чекали зустрічі і уважно слідкували за кінологом та співробітниками КМСД, які розповідали про правила безпечної поведінки на воді та в побуті, як не стати жертвою злочину та яких елементарних правил потрібно дотримуватися аби не потрапити в неприємну ситуацію.
Родзинкою зустрічі був показовий виступ службової собаки “Вільма”, яка дивувала дітлахів своїми вміннями знаходити будь-які предмети та ще має неабиякі артистичні здібності.
Після проведення заходу, діткам були вручені книжки “Дружні поради” та “Перша допомога”.
Останні новини Чернігівщини
Тепло сердець та черговий транш гуманітарної допомоги: на Чернігівщину завітали французькі волонтери 13:22
Днями до Чернігова прибула сорок друга двадцятитонна фура з гуманітарною допомогою, зібраною волонтерами із дружньої Франції.
Понад 3 мільйони гривень — на підтримку сімей з новонародженими у Чернігові 12:51
Одноразова матеріальна допомога при народженні дитини буде надана ще 105 чернігівкам, які зареєстровані у територіальній громаді міста. Загальна сума виплат — 3 135 000 гривень.
Ніжинські поліцейські затримали підозрювану у вбивстві співмешканця 12:20
Поліцейські встановили, що між співмешканцями виник конфлікт під час спільного вживання алкогольних напоїв. У ході сварки 36-річна жінка ножем завдала потерпілому удар у груди, від якого чоловік помер на місті події.
У Чернігові створено Раду з питань внутрішньо переміщених осіб 11:49
10 листопада 2025 року виконавчий комітет Чернігівської міської ради ухвалив рішення про створення Ради з питань внутрішньо переміщених осіб та затвердження Положення про неї.
Підбито проміжні підсумки реалізації Стратегії з безбар'єрності: Чернігівщина – у трійці лідерів 11:08
Наприкінці минулого тижня Прем’єр-міністерка України Юлія Свириденко провела у Бородянці виїзне засідання Ради безбар’єрності.