Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 27 лютого, 01:36:35

Чернігівський район: потонуло дві людини

05.08.2013   14:35

4 серпня о 10:40 до служби 101 у Чернігівському районі надійшло повідомлення про те, що в с. Жавинка дачники садового товариства "Волна" виявили в р. Десна та витягли на берег тіло молодої жінки.

На місце події прибули співробітники районного відділу Управління ДСНС та з’ясували, що трагедія сталася з 31-річною мешканкою м. Чернігова. Вона 02 серпня разом з друзями відпочивала на дачі. Після застілля компанія пішла купатися. Коли згодом молоді люди повиходили з води, а жінка ні, то її зникненням так  ніхто і не перейнявся та не став шукати.

Також 4 серпня близько 19:00 в р. Десна поблизу с. Улянівка Чернігівського району місцеві жителі виявили та витягли на берег тіло невідомого чоловіка віком приблизно 40 років. Особа загиблого та причина його смерті встановлюються.

У зв’язку з цим, Управління ДСНС у Чернігівській області звертає увагу населення на необхідність суворого дотримання правил безпечної поведінки під час купання. Не запливайте далеко від берега, не заходьте у воду в нетверезому стані та не пірнайте з берега у невідомих місцях.

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в області за останню добу 10:00

Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортна пригода, 5 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 1 особа постраждала.

26 лютого: цей день в Україні і світі

26 лютого: цей день в Україні і світі 08:59

День 1464 Російська агресія - Day 1464 Russian aggression

Анатолій Миколайович Степаненко із Срібнянської громади — Герой України. Посмертно. 16:44

Найвище звання та орден «Золота Зірка» присвоїв своїм Указом Президент Володимир Зеленський. Документ підписаний 24 лютого 2026 року, в четверту річницю повномасштабної війни.

П’ятнадцять років ув’язнення: на Чернігівщині суд виніс вирок обвинуваченому у сексуальному насильстві щодо власної малолітньої доньки 16:13

Ніжинський міський суд Чернігівської області виніс вирок обвинуваченому у сексуальному насильстві щодо його доньки. Чоловік проведе за гратами 15 років.

На Чернігівщині росіяни продовжують атаки мирного населення: поліцейські задокументували воєнний злочин 15:22

Вчора ввечері росіяни поцілили дроном по території домогосподарства в одному з сіл Новгород-Сіверського району – поранення зазнав неповнолітній хлопчик, який в цей час був на подвір’ї. Дитину госпіталізували до лікарні.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини